• Odbierz prezent
Spółki sektora: odzież i obuwie. Jak podczas sesji radziły sobie podmioty CCC oraz LPP?| Spółki sektora odzieżowego: CCC oraz LPP. Notowania, kurs otwarcia zamknięcia - podsumowanie sesji| Podsumowanie sesji: CCC i LPP. Kurs akcji, cena zamknięcia, cena o
fot. freepik.com

Spółki CCC oraz LPP wchodzą w skład indeksu WIG20 i są one jedynymi spółkami pochodzącymi z sektora odzieżowego. W dzisiejszym artykule przyglądniemy się bliżej historii obydwu spółek, osiąganym wynikom, przeanalizujemy wszelkie ważne dla akcjonariuszy dane, na końcu podsumujemy, jak prezentowały się notowania spółek w dniu dzisiejszym.

 

 

Spółka LPP: opis, historia, notowania, podsumowanie sesji

LPP to spółka, która w głównej mierze zajmuje się produkcją odzieży. W skład firmy wchodzi pięć różnych marek odzieżowych takich jak: Sinsay, Reserved, Mohito, Cropp oraz House. Spółka jest obecna na rynku polskim od roku 1991, główna siedziba znajduje się w Pruszczu Gdańskim. Spółka posiada ponad 1700 salonów odzieżowych rozlokowanych na całym świecie. Niektóre z marek dostosowane są wyłącznie dla kobiet, jak Mohito inne bogatsze są także w odzież męską czy dziecięcą. Od roku 2001 spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, wchodzi również w skład indeksu WIG20, który zrzesza 20 najpłynniejszych i największych polskich spółek. Do najbardziej aktywnych giełdowych spółek z tego samego sektora: odzież i obuwie można zaliczyć: CCC, Intersport, Esotiq oraz Coccodrillo.

Więcej informacji na temat spółki znajdziesz w poniższym artykule.

 

Czytaj więcej

 

 

Notowania spółki LPP

Nazwa spółki

LPP

Kurs otwarcia

10250

Teoretyczny kurs otwarcia

9950

Kurs zamknięcia

9950

Najwyższy kurs

10310

Najniższy kurs

9950

Zmiana procentowa

-3.21011

Kurs ostatniej transakcji

Tabela notowań LPP.

 

 

 

CCC - co musisz wiedzieć o spółce?

 

CCC to przedsiębiorstwo polskie, zajmujące się produkcją i sprzedażą obuwia i akcesoriów. Siedziba główna spółki mieści się w województwie dolnośląskim, w miejscowości Polkowice. . W ofercie sklepu możemy znaleźć, jak podają informacje produkty na każdą kieszeń, takie jak obuwie, torebki, akcesoria. W roku 2016 miało miejsce przejęcie przez CCC spółki Eobuwie.pl. Spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie od roku 2004, wchodzi także w skład indeksu WIG20. Kliknij w poniższy button, aby dowiedzieć się więcej o spółce. 

 

Czytaj więcej
Notowania CCC S.A.

 

Nazwa spółki

CCC

Kurs otwarcia

47.3

Teoretyczny kurs otwarcia

47.12

Kurs zamknięcia

47.12

Najwyższy kurs

48.39

Najniższy kurs

46.2

Zmiana procentowa

-1.34003

Kurs ostatniej transakcji

Tabela notowań CCC.
Łukasz Parys

Redaktor portalu FXMAG, absolwent finansów i rachunkowości. Aktywny inwestor, z rynkami finansowymi związany prywatnie od 6 lat. Wieloletni obserwator i pasjonat rynków walutowych i giełdowych. 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk