• Odbierz prezent
Makarony Polskie S.A.

Stoczek Natura Sp. z o.o. - spółka w której 100% udziałów posiada Makarony Polskie S.A. wygrała część organizowanego przez Agencję Rezerw Materiałowych (ARM) przetargu na świadczenie usługi przechowania produktów żywnościowych. Usługa obejmuje również ich wymianę.

Stoczek Natura została skutecznie zawiadomiona o wyborze najkorzystniejszej oferty i wezwana przez do przedstawienia ARM niezbędnych do zawarcia umowy dokumentów.

Okres obowiązywania umowy ma wynieść 4 lata. W grę wchodzi 7 mln zł.

„Warunkiem zawarcia umowy jest złożenie do Agencji Rezerw Materiałowych gwarancji bankowej odpowiadającej 25% wartości brutto produktów objetych umową, z terminem ważności nie krótszym niż 1 rok od daty obowiązywania umowy” - podano w raporcie 39/2017.

Makarony Polskie S.A. to rzeszowski producent makaronu z zakładami produkcyjnymi w Częstochowie i Rzeszowie. Akcje Spółki notowane są na GPW, wchodząc w skład indeksu WIG-spożywczy.

 

źródło grafiki głównej: pixabay.com


Kamil Marszycki

Analityk finansowy specjalizujący się w rynkach akcyjnych. Zainteresowany finansami behawioralnymi i wpływem rachunkowości na wycenę spółek. Wyznaje zasadę głoszącą, że nawet w najgorszych sytuacjach można odnaleźć perspektywę osiągnięcia sukcesu.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk