• Odbierz prezent
Spółka T-Bull S.A podsumowuje wrzesień 2021 roku
fot. freepik.com

Dziewiąty miesiąc studio T-Bull S.A. może zdecydowanie uznać za kolejny okres, podczas którego zespół skupił się na realizowaniu przyjętej na początku roku strategii rozwoju. Spółka podjęła działania na większości platform, na których można znaleźć produkcje rodzimego producenta gier. Pod kątem ilości pobrań gier mobilnych najlepszy wynik uzyskała gra Moto Rider GO.

We wrześniu 2021 roku Spółka T-Bull S.A kontynuuje ekspansję związaną z przygotowywaniem kolejnych znanych i docenionych na całym świecie tytułów na nowe platformy. 8 Ball Billiards, Racing Simulator 3D, Highway Car Chase to gry, które są już teraz dostępne dla entuzjastów mobilnej rozgrywki za pomocą platformy Nintendo Switch.

Realizując założenia strategii przyjętej przez Zarząd Spółki związanej z nowymi produkcjami, cały czas staramy się przyciągnąć nowych graczy, wykorzystując potencjał gier, które już zostały docenione przez tysiące graczy na całym świecie - skomentował Damian Fijałkowski, CEO T-Bull S.A.

Rodzimy deweloper w miesiącu objętym raportem dodał do swojego portfolio kolejnym tytuł, który użytkownicy już teraz mogą dodać do listy życzeń w Sklepie Google Play. Drag Clash Pro, bo o tej grze mowa to kolejna wyścigowa produkcja, która została przygotowana przez studio T-Bull. W grze mamy szeroką możliwość personalizacji pojazdów oraz możemy mierzyć się z graczami z całego świata na bardzo ciekawych i nieoczywistych lokacjach.

Gry T-Bull S.A. we wrześniu 2021 roku.

Top Speed, czyli pierwsza część kultowych wyścigów została pobrana w miesiącu objętym raportem prawie 500 tysięcy razy. Najczęściej aplikacje pobierali użytkownicy z Indii, Rosji i Uzbekistanu. Średnia kwota transakcji w grze wyniosła 6.26$.

We wrześniu bieżącego roku aplikacja Moto Rider GO została zainstalowana ponad 1.3 miliona razy. Tytuł na całym świecie zbliża się do pokonania bariery 140 milionów instalacji na całym świecie. Średnia kwota, jaką użytkownicy przeznaczyli na swoje pojazdy w grze wyniosła ponad 4$.

Top Speed 2, w miesiącu objętym raportem został pobrany ponad 400 tysięcy razy. Średnia kwota, jaką fani wirtualnych spalin przeznaczyli na personalizację swoich pojazdów, wyniosła ponad 12% to wynik o ponad 60% lepszy w odniesieniu do sierpniowego raportu Spółki.

Tank Battle Heroes, czyli gra, która jest adresowana do entuzjastów pancernych bitew, we wrześniu 2021 roku była pobierana najczęściej na terenie Iranu i Indii. Średnia kwota, jaką czołgiści dodatkowo przeznaczyli na swoje pojazdy, wyniosła 7.60$.

T-Bull S.A. – Informacje o firmie

T-Bull S.A. to polskie studio deweloperskie z siedzibą we Wrocławiu. Firma ma w portfolio szereg produkcji przygotowanych z myślą o najpopularniejszych platformach mobilnych. Łączna liczba pobrań gier wyprodukowanych we wrocławskim studio przekroczyła już 550 milionów. Zespół deweloperski T-Bull specjalizuje się w tworzeniu gier FPS oraz wyścigowych. Rozszerzona w 2020 roku strategia zakłada również produkcję gier na PC i konsole. Akcje spółki od 29 sierpnia 2018 r. notowane są na parkiecie głównym GPW.

 

 


Gaming. Wiadomości prasowe

Wiadomości prasowe dotyczące spółek gamingowych znajdujących się zarówno na rynku regulowanym GPW oraz NewConnet jak i spółek jeszcze nie notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk