• Odbierz prezent
Spółka T-Bull blisko 400 mln pobrań gier

15 kwietnia spółka z branży gier T-Bull przedstawiła raport miesięczny za marzec, w którym zostały zawarte najnowsze dane dotyczące pobranych gier.

 

Spółka T-Bull poinformowała w swym raporcie, że liczba pobrań gier w marcu wyniosła 7,2 mln. Łączna skumulowana liczba pobrań gier do 31.03.2019 r. wyniosła 399,7 mln.

Jedną z popularnych gier spółki jest Top Speed: Drag & Fast Racing – gra wyścigowa, w której gracz rywalizuje w wyścigach z bossami przestępczego podziemia. Do wyboru ma kilkadziesiąt samochodów, w tym nowe wersje legend polskiej motoryzacji. Skumulowana liczba pobrań tej gry na wszystkich platformach wyniosła prawie 39,3 mln. Największym zainteresowaniem wspomniana gra cieszy się w Indonezji.

Jedną z najczęściej pobieranych gier spółki jest Moto Rider Go: Highway Traffic. Jest to gra wyścigowa, w której gracz wciela się w motocyklistę, a jego zadaniem jest przejechanie jak najdłuższego dystansu, omijając przy tym innych uczestników ruchu drogowego. Skumulowana liczba pobrań tej gry wyniosła blisko 75,5 mln. Największą popularnością gra Moto Rider Go cieszy się w Indiach.

Natomiast Tank Battle Heroes: Modern World of Shooting to gra akcji, która rozgrywa się na polu bitwy. Uczestnik gry kieruje czołgiem. Skumulowana liczba pobrań tej gry wynosi prawie 5,3 mln. Gra Tank Battle Heroes również cieszy się największą popularnością w Indiach.

Warto wspomnieć, że w lutym liczba pobrań gier spółki wyniosła 4,4 mln, a łączna skumulowana liczba pobrań 392,5 mln.

Spółka T-Bull zajmuje się produkcją i wydawaniem gier mobilnych. Spółka w 2018 r. przeszła z NewConnect na rynek główny GPW.

Na poniedziałkowej sesji giełdowej akcje spółki są na niewielkim plusie w okolicach 0,5%.


Tatiana Pasich

Absolwentka psychologii oraz finansów i rachunkowości, inwestor indywidualny.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk