• Odbierz prezent
Spadki na Bitcoin zgodnie z oczekiwaniami

Zgodnie z poprzednim wpisem (tutaj), rynek Bitcoina, po odbiciu od górnego ograniczenia układu Overbalance, wybił nowe dołki. Zgodnie z oczekiwaniami przetestowany został poziom 6000$, co dalej? 


Chciałbyś zacząć swoją przygodę na rynku forex i cfd? Polecamy kompletny pakiet edukacyjny, dzięki któremu nauczysz się na co szczególnie zwracać uwagę na rynku i jak szukać okazji inwestycyjnych. Pakiet obejmuje 100 godzin kursów online z ekspertami rynków finansowych z Polski i z zagranicy. To jedyny na rynku tak obszerny poradnik.

Pobierz bezpłatny pakiet edukacyjny!

Nie masz jeszcze konta handlowego? Założysz je w kilku krokach tutaj.


 

Jak na razie ciężko mówić o większym odbiciu, pomimo silnej reakcji popytu i wyjścia z powrotem powyżej poziomu 6000$, przewagę dalej ma strona podażowa. Poziomy, na których znalazł się w ubiegłym tygodniu Bitcoin, były najbliższymi w tym roku. Wybronienie ostatnich minimów mogłoby się co prawda przełożyć na większą korektę, najpierw jednak rynek musiałby zanegować strukturę Overbalance. Dopóki znajdujemy się poniżej 6400$, dalej przewagę mają sprzedający. Po skutecznej obronie oporu, kurs powinien kierować się na nowe minima.

Wykres 1. Krypto - BTC/USD interwał H1

FXMAG kryptowaluty spadki na bitcoin zgodnie z oczekiwaniami bitcoin btc usd btcusd xbt btc/usd bitcoin krytpowaluty 1

źródło: tradingview

Wykres 2. Krypto - BTC/USD interwał H1

FXMAG kryptowaluty spadki na bitcoin zgodnie z oczekiwaniami bitcoin btc usd btcusd xbt btc/usd bitcoin krytpowaluty 2

źródło: tradingview

Nie wiesz dlaczego wyznaczyłem strefy wsparcia i oporu akurat w taki sposób? Kliknij tutaj i poznaj Harmonic Trading od podstaw. Zobacz także materiały video.

Więcej moich analiz i pomysłów na handel znajdziesz na portalu Trading Dot 

 

Magazyn: Rafał Zaorski - Zarobił 2,5 mln w 24h

Rafał Zaorski - Zarobił 2,5 mln w 24h
Jak stać się dobrym spekulantem - szczery wywiad z Rafałem Zaorskim Historia katastrofy większej niż Amber Gold Czy dało się zarobić na debiucie spółki Ferrari  Dlaczego rynek gamingowy jest przegrzany Czy Blockchain traci impet
Czytaj

 

Szukasz miejsca gdzie swobodnie możesz dyskutować o kryptowalutach, bitocoinie, tokenach oraz ICO?

 

Dołącz do facebookowej grupy CoinGroup

Notowania: BITCOIN

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/BTCUSD/

Łukasz Stefanik

Analityk Rynków Finansowych XTB. Trader obecny na rynku OTC nieprzerwanie od 2009 roku. Specjalizuje się głownie w geometrii rynkowej oraz układach opartych o liczby Fibonacciego. Transakcje i analizy Łukasza możesz śledzić na TradingDot.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk