• Odbierz prezent
SONKA. Premiera gry Unhatched na konsole Nintendo Switch 13 listopada

SONKA, notowana na NewConnect spółka specjalizująca się w portowaniu gier na Nintendo Switch i inne konsole, podała dokładną datę premiery gry Unhatched. Przygodowo-logiczna gra karciana, która obecnie dostępna jest na platformach mobilnych, swoją premierę na Nintendo Switch będzie miała 13 listopada br. Gra będzie dostępna na rynku amerykańskim i europejskim w cenie odpowiednio 4,99 USD i 4,99 EUR.

- Jesteśmy odpowiedzialni za porting i wydanie gry na konsolę Nintendo Switch. Liczymy, że Unhatched, podobnie jak w wersji mobilnej, zostanie doceniony na branżowych targach i  zbierze dobre recenzje. Gry karciane są mi niezwykle bliskie, dlatego aktywnie uczestniczyłem w fazie tworzenia portu. W umowie z twórcą gry przysługuje nam większościowe revenue share. – komentuje Rafał Sankowski, Prezes Zarządu SONKA

Gra Unhatched to autorski projekt niezależnego twórcy, Filipa Lostera. Tytuł to humorystyczna gra karciana, w której wcielimy się w trenera smoków. Rozgrywce towarzyszy unikalna mechanika, dzięki której każda karta ma inny efekt w zależności od tego, jak się ją przeciągnie.

Dodatkowo 13 listopada swoją premierę na rynku japońskim będzie miała gra Dex. Tytuł będzie dostępny na platformie Nintendo Switch w cenie 2 000 JPY. Dex to projekt realizowany wspólnie z QubicGames. Zakładał on wsparcie finansowe studia w wydaniu i dystrybucji gry na Nintendo Switch, w zamian za wynagrodzenie stanowiące udział procentowy w przychodach ze sprzedaży.

 


Wiadomości prasowe

Wiadomości prasowe, dostarczane m.in. ze spółek giełdowych, Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych, Startup'ów oraz mikro przedsiębiorstw

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk