• Odbierz prezent
ŚNIEZKA: Powołanie nowego Członka Zarządu (2021-02-26 14:10)
fot. freepik.com
KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO

Raport bieżący nr4/2021
Data sporządzenia: 2021-02-26
Skrócona nazwa emitenta
ŚNIEZKA
Temat
Powołanie nowego Członka Zarządu
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Treść raportu:
Zarząd Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A. z siedzibą w Warszawie ("Śnieżka") informuje, że w dniu dzisiejszym Rada Nadzorcza Śnieżki powołała Pana Zdzisława Czerwiec od 26 lutego 2021 roku na Członka Zarządu – Dyrektora ds. zarządzania łańcuchem dostaw FFiL Śnieżka S.A.

Pan Zdzisław Czerwiec jest związany z Grupą Kapitałową Śnieżka od wielu lat. Pracował na stanowiskach szeregowych a następnie menedżerskich w obszarach: produkcji, marketingu, handlu, sprzedaży krajowej i eksportowej, obsługi klienta i logistyki. Od lipca 2020 r. pan Zdzisław Czerwiec zarządza w Spółce obszarem Supply Chain Management.

Jest absolwentem studiów inżynierskich Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, kierunek Geodezja i Kartografia, specjalność geodezja i wycena nieruchomości, a także studiów magisterskich Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, kierunek Geodezja i Kartografia, specjalność geodezja rolna i wycena nieruchomości.
Ukończył Podyplomowe Studia Menedżerskie prowadzone przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, Studia podyplomowe – Psychologia w Biznesie, prowadzone przez Krakowską Szkołę Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie i Podyplomowe Studium Logistyki i Zarządzania Łańcuchem Dostaw, prowadzone przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.

Pan Zdzisław Czerwiec nie prowadzi działalności konkurencyjnej w stosunku do Spółki oraz nie uczestniczy w spółce konkurencyjnej jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej lub jako członek organu spółki kapitałowej, bądź w innej konkurencyjnej osobie prawnej jako członek jej organu. Nie jest również wpisany w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych prowadzonym na podstawie ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

FABRYKA FARB I LAKIERÓW ŚNIEŻKA SA
(pełna nazwa emitenta)
ŚNIEZKAChemiczny (che)
(skrócona nazwa emitenta)(sektor wg. klasyfikacji GPW w W-wie)
00-854Warszawa
(kod pocztowy)(miejscowość)
Al Jana Pawła II23
(ulica)(numer)
014 681 11 11014 682 22 22
(telefon)(fax)
sekretariat@sniezka.comwww.sniezka.pl
(e-mail)(www)
8181433438690527477
(NIP)(REGON)
PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2021-02-26Piotr MikrutPrezes Zarządu
2021-02-26Witold WaśkoWiceprezes Zarządu

ESPI

ESPI - Komunikaty spółek

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk