• Sklep
  • Odbierz prezent
Kurs akcji Bit Evil spada - mamy do czynienia z silną korektą na akcjach Spółki, która stworzyła platformę EraCoin
Z artykułu dowiesz się:

- o mocnym spadku wartości akcji Bit Evil S.A.

Bit Evil - spółka Marii Belki, córki byłego premiera i byłego prezesa NBP zaliczyła jeden z najlepszych debiutów, z którymi mieliśmy ostatnimi czasu do czynienia. Po spektakularnych wzrostach przyszedł jednak czas spadki.

 

Zaskakujący debiut

Bit Evil S.A. zadebiutowała w środę na rynku NewConnect. W ciągu około godziny, kurs akcji Bit Evil zyskał 110%. Wczoraj kurs nie pędził już w górę w tak oszałamiającym tempie, jednak wzrosty na Bit Evil były dwucyfrowe.

Bit Evil jest spółką zajmującą się szeroko rozumianym marketingiem. Jednym z projektów Spółki, jest platforma EraCoin umożliwiająca użytkownikom uzyskiwanie rabatów na różnego rodzaju produkty. Użytkownicy mogą dostawać punkty zwane EraCoinami, co budzi skojarzenia z kryptowalutami i może być powodem tak dużego zainteresowania inwestorów tą Spółką.

 

Czas na korektę

Wzrosty nie mogą jednak trwać wiecznie.

 Kurs akcji Bit Evil dwa dni po debiucie - 14-07-2017

 

Na otwarciu dzisiejszej sesji, notowania Bit Evil ponownie wystrzeliły w górę. Szybko jednak przyszła korekta. O możliwości wystąpienia takiej sytuacji pisaliśmy wczoraj. Korekta jest znacząca. Dziś, kilka minut po godzinie 13:00 wartość akcji Bit Evil traci  ponad 10% w stosunku do wczorajszego zamknięcia. Korekta jeszcze większa, jeżeli weźmie się pod uwagę poranne wzrosty. Wciąż jednak kurs akcji Spółki jest znacznie wyższy niż podczas debiutu. W najbliższym czasie, notowania Bit Evil mogą być niestabilne, jednak ta znacząca korekta daje nadzieje na stabilizacje kursu. Oczywiście istnieje również możliwość wywołania dalszych spadków, dlatego należy bacznie obserwować notowania Bit Evil. Postaramy się trzymać rękę na pulsie i informować Was, jeżeli wydarzy się coś istotnego.

 

(źródło grafiki głównej: maxpixel.freegreatpicture.com)


Kamil Marszycki

Analityk finansowy specjalizujący się w rynkach akcyjnych. Zainteresowany finansami behawioralnymi i wpływem rachunkowości na wycenę spółek. Wyznaje zasadę głoszącą, że nawet w najgorszych sytuacjach można odnaleźć perspektywę osiągnięcia sukcesu.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk