• Odbierz prezent
Sfera edukacji dla klienta doświadczonego w Domu Maklerskim TMS Brokers

TMS Brokers, dom maklerski z ponad 20-letnią tradycją na polskim rynku, udostępnia wysokiej jakości strefę edukacji dla klienta doświadczonego


Zakładam konto maklerskie

Załóż konto maklerskie w regulowanej instytucji w 8 min i zacznij inwestować!


 

Co dokładnie oznacza status klienta doświadczonego i jak go zdobyć? TMS Brokers nie tylko przeprowadza klientów przez ten proces krok po kroku, ale przede wszystkim udostępnia im kilkadziesiąt godzin unikalnych szkoleń wideo w strefie klienta, test sprawdzający wiedzę oraz cykl webinarów dla tych, którzy chcą dowiedzieć się jeszcze więcej.

Nowy moduł nauki w strefie klienta TMS

Broker, działający na polskim rynku od 1997 roku, opiera swoje materiały dla klienta doświadczonego o edukację od najlepszych wewnętrznych ekspertów. Począwszy od nagradzanego wielokrotnie przez Bloomberga, Puls Biznesu czy Parkiet zespołu analityków, przez doświadczonych maklerów aż do profesjonalnych szkoleniowców. Wszystkich łączy wieloletnie doświadczenie oraz to, że są praktykami rynku, a przez ich kursy przeszły już tysiące klientów firmy.

Tylko w TMS klienci znajdą ponad 50 godzin materiałów video oraz specjalnie przygotowaną pigułkę wiedzy jaką jest „Podręcznik inwestora” – ebook zawierający esencję informacji o rynku CFD oraz forex. Materiały wideo obejmują tematykę z obszarów: analizy technicznej, analizy fundamentalnej, podstaw działania rynków finansowych oraz obsługi konta maklerskiego, a także technik inwestycyjnych i zarządzania ryzykiem. Baza wiedzy TMS porusza również kwestie prawne.

Edukacja klienta doświadczonego krok po kroku

Spełnienie jednego z dwóch warunków - posiadanie odpowiedniej wiedzy - potrzebnych do przyznania statusu klienta doświadczonego jest możliwe w strefie klienta TMS Brokers (więcej o tym jakie warunki, trzeba spełnić, by uzyskać nowy status można przeczytać tutaj). Po zalogowaniu do strefy klienta, w zakładce „klient doświadczony”, inwestor znajdzie kompleksowy materiał edukacyjny w formie video i ebooka. Po przejściu przez moduł nauki, klient otrzyma dostęp do testu sprawdzającego. Dla chętnych możliwe jest przystąpienie do niego i weryfikacja posiadanej wiedzy. Jeśli testu nie uda się zdać za pierwszym razem, możliwe jest ponowne przystąpienie niego po upływie wyznaczonego czasu.

Załóż konto w TMS i uzyskaj dostęp do bazy szkoleń

Aby przybliżyć klientom warunki, które należy spełnić, TMS Brokers organizuje także cykl szkoleń online, na którym można dowiedzieć się więcj o statusie klienta doświadczonego. Zapisy na webinaria możliwe są przez kalendarz szkoleń dostępny pod adresem https://go.tms.pl/kalendarz.

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. Od 74% do 89% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty twoich pieniędzy.


TMS Brokers

TMS Brokers to działający od 1997 roku, pierwszy walutowy dom maklerski w Polsce. Oferta TMS umożliwia handel bez prowizji na indeksach, walutach, kryptowalutach i surowcach. Klienci mogą korzystać z dwóch platform transakcyjnych: autorskiej aplikacji mobilnej do tradingu TMS Brokers oraz MetaTrader 5, które umożliwiają dostęp do globalnych rynków z poziomu smartfona w dowolnym miejscu i czasie.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk