• Odbierz prezent
Sektor odzieżowy. Podsumowanie dzisiejszej sesji dla CCC oraz LPP| CCC i LPP. Zakończenie sesji, notowania, kurs otwarcia zamknięcia| Podsumowanie sesji: LPP oraz CCC. Kurs akcji, cena zamknięcia, cena otwarcia i inne istotne dane. Koniec sesji: podsumowa
fot. freepik.com

Zarówno LPP jak i CCC wchodzą w skład indeksu warszawskiego indeksu giełdowego WIG20.. Pośród 20 spółek, tworzących ten indeks są one jedynymi sklasyfikowanymi jako podmioty prowadzące działalność w branży odzieżowej. Przyglądniemy się dziś bliżej historii każdego z podmiotów, prowadzonej działalności, wynikom, notowaniom, a na końcu sprawdzimy jak spółki poradziły sobie podczas dzisiejszej sesji handlowej.

 

 

LPP - co musisz wiedzieć o spółce?

LPP jest to jedna z polskich spółek, zajmujących się produkcją odzieży. W skład grupy wchodzi 5 różnych marek takich jak: REserved, Mohito, Cropp, House oraz Sinsay. Spółka prowadzi działalność na rynku polskim do roku 1991, główna siedziba znajduje się w Pruszczu Gdańskim. Spółka posiada ponad 1700 salonów odzieżowych rozlokowanych na całym świecie. Część marek posiada asortyment jedynie dla kobiet, inne prowadzą także sprzedaż odzieży i akcesoriów męskich czy dziecięcych. Od roku 2001 spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, wchodzi również w skład indeksu WIG20. Największymi giełdowymi konkurentami spółki z tego samego sektora są firmy takie jak: Esotiq, Coccodrillo czy CCC.

Więcej informacji na temat spółki znajdziesz w poniższym artykule.

 

Czytaj więcej

 

 

Notowania spółki LPP

Nazwa spółki

LPP

Kurs otwarcia

9925

Teoretyczny kurs otwarcia

9890

Kurs zamknięcia

9890

Najwyższy kurs

10000

Najniższy kurs

9850

Zmiana procentowa

-1.1

Kurs ostatniej transakcji

Tabela kursów i danych po zakończeniu sesji.

 

 

 

CCC - co musisz wiedzieć o spółce?

 

CCC to przedsiębiorstwo polskie, zajmujące się produkcją i sprzedażą obuwia i akcesoriów. Siedziba główna przedsiębiorstwa mieści się w województwie dolnośląskim, w miejscowości Polkowice. CCC działa na polskim rynku od roku 2001. Zgodnie z podanymi informacjami salony CCC oferują produkty na każdą kieszeń i są to głównie: obuwie, torebki, paski, produkty ochronne i pielęgnacyjne oraz inne akcesoria. Od roku 2016 CCC jest także właścielem spółki Eobuwie.pl. Spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie od roku 2004, wchodzi także w skład indeksu WIG20. Aby dowiedzieć się więcej o spółce, kliknij w poniższy przycisk. 

 

Czytaj więcej
Notowania i dane po zakończeniu dzisiejszej sesji

 

Nazwa spółki

CCC

Kurs otwarcia

45.5

Teoretyczny kurs otwarcia

46.1

Kurs zamknięcia

46.1

Najwyższy kurs

46.37

Najniższy kurs

45.21

Zmiana procentowa

2.17198

Kurs ostatniej transakcji

Tabela kursów i danych po zakończeniu sesji.
Łukasz Parys

Redaktor portalu FXMAG, absolwent finansów i rachunkowości. Aktywny inwestor, z rynkami finansowymi związany prywatnie od 6 lat. Wieloletni obserwator i pasjonat rynków walutowych i giełdowych. 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk