• Odbierz prezent
Schemat Wyckoffa- czy to sposób na rozgryzienie rynku?

Znajomość schematu Wyckoffa jest umiejętnością absolutnie obowiązkową na rynkach finansowych. Dzięki niemu jesteśmy w stanie zlokalizować fazy akumulacji oraz dystrybucji dużych podmiotów. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że to właśnie potężne kapitały mają decydujący wpływ na to, co się wydarzy z kursem danego instrumentu. Potrafiąc umiejętnie wyszukiwać schematów akumulacji, jesteśmy w stanie załapać się na mocny trendowy ruch wzrostowy. Z kolei dostrzeżenie schematu dystrybucji, może nas uchronić przed potężnymi stratami. Jeżeli jeszcze nie posiadasz tych umiejętności, albo chcesz usystematyzować wiedze, to okazja nadarzy się w środę, 5 maja, o godzinie 20:00. Wirtualne spotkanie jest całkowicie bezpłatne dzięki współpracy z brokerem FBS.

Schemat Wyckoffa

Jeżeli jakimś cudem nigdy dotąd nie słyszałeś o schemacie akumulacji i dystrybucji Wyckoffa lub chcesz zwiększyć swoją wiedzę na ten temat, to koniecznie musisz być na tym webinarze. Z punktu widzenia tak zwanego big picture czy spojrzenia długoterminowego jest to jeden z najczęstszych i najskuteczniejszych schematów. Dzięki jego znajomości będziesz w stanie rozpoznać potencjał danego instrumentu w samym zalążku ruchu, a także w porę wycofać się z rynku, przed bardzo bolesnymi spadkami. Oczywiście można go również stosować na mniejszych interwałach, dlatego schemat Wyckoffa jest Ci niezbędny, niezależnie od tego jaki jest Twój ulubiony styl handlu.

Zapisz się na bezpłatny webinar

Warto wziąć udział w webinarze nie tylko ze względu na wiedzę

Jestem przekonany, że byłeś z nami na webinarze z Mieczysławem Siudkiem, który jest dostępny w naszym archiwum webinarów. Mieczysław Siudek jest obecny na rynkach finansowych od 30 lat, a jednym z jego fundamentów jest właśnie Schemat Wyckoffa. Myślę, że teraz nie masz już wątpliwości czy przyjść na nasze wirtualne spotkanie. Oprócz potężnej dawki praktycznej wiedzy jaką dla Ciebie przygotowałem, na webinarze poznasz również kody rabatowe, dające rewelacyjne zniżki w naszym sklepie. Jeśli jeszcze nie jesteś kursantem Akademii Inwestora lub Prenumeratorem Magazynu Inwestor, to pod koniec webinaru otrzymasz świetną propozycję.

Przejdź do sklepu FXMAG


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk