• Odbierz prezent
Są oznaki rozpoczęcia wzrostów ceny Bitcoina!

Czas trwania korekt spadkowych jest różny, ale z pewnością dla większości uczestników rynku jest on najczęściej nudny i dający mało możliwości na otwarcie zagrania, więc czym jest krótszy tym w zasadzie lepiej. Wygląda na to, że cykl korekcyjny na BTC/PLN również dobiegł końca wraz z odbiciem rynku od poziomu 34 648 PLN.

Są oznaki przebudzenia byków na Bitcoinie! - 1

Rynek btc/pln na bitbay.net

Pierwszym sygnałem zakończenia spadków

było wyraźne impulsywne odbicie, drugim było wyrysowanie interesującej wzrostowej świecy z długim cieniem dolnym, a trzecim przełamanie krótkoterminowej linii trendu. Od tego czasu cena BTC/PLN wyraźnie wzrosła.

Jakie są zatem kolejne możliwe scenariusze rynkowe dla Bitcoina i na jakie poziomy warto zwrócić uwagę w czasie nadchodzącego weekendu? Odpowiedzi na te pytania znajdują się w analizie wideo dostępnej w linku poniżej.

Notowania: BTCUSD

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/BTCUSD/

Sebastian Seliga

Aktywny trader na rynku forex, rynku kryptowalut, rynku towarowym i akcyjnym. Były prop-trader na amerykańskich rynkach akcji. Wieloletni analityk rynków finansowych, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott’a i geometrii Fibonacciego. Analityk BitBay oraz no.1 na polskiej wersji portalu TradingView.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk