• Odbierz prezent
Rynek okiem prop tradera- jak połączyć pracę na etacie z handlem na profesjonalnym poziomie ?

Mądre stwierdzenie sugeruje, że jeśli się uczyć, to wyłącznie od praktyków. Problem polega jednak na tym, że bardzo często ktoś kto jest dobry w danym fachu, nie ma czasu na dzielenie się wiedzą. Również w tym przypadku zmagaliśmy się z deficytem czasowym, ale ostatecznie osiągnęliśmy sukces. Pomimo ogromnego natłoku zadań i obowiązków związanych z tworzeniem nowego trading roomu w Warszawie, naszym gościem będzie Emini Trader. Webinar z jego udziałem to okazja na pozyskanie gigantycznej ilości praktycznej wiedzy bezcennej zarówno przy tradowaniu, jak i inwestowaniu. Wirtualne spotkanie będzie całkowicie bezpłatne, dlatego nie przegap tej okazji. Zapraszamy w poniedziałek, 15 lutego, o godzinie 20:00.

Kim jest Emini Trader ?

Emini Trader to osoba znana przede wszystkim z handlu na kontraktach futures. Posiada kilkuletnie doświadczenie w tradingu na tych instrumentach, zarówno na własny rachunek, jak i za pośrednictwem firm prop tradingowych. Posiada tytuł Doradcy Inwestycyjnego, co pozawala mu spojrzeć na rynek z szerszej perspektywy, dzięki znajomości mechanizmów, które stoją za poszczególnymi instrumentami. Jest on również założycielem bloga eminitrader.pl, na którym dzieli się swoją bogatą wiedzą oraz doświadczeniem. Aktualnie pracuje nad stworzeniem nowego trading roomu w Warszawie.

Aby lepiej poznać naszego gościa, warto zapoznać się z niezwykle wartościowymi treściami, które publikuje na swoim blogu eminitrader.pl, a także przeanalizować jego podejście do rynku oglądając filmy na platformie YouTube pod nazwą Emini Trader.

Zapisz się na bezpłatny webinar

Czego dowiesz się na webinarze?

Tematem webinaru będzie to, w jaki sposób przebiega ścieżka kariery tradera w profesjonalnych firmach zajmujących się handlem na giełdach. Co sprawia, że osoby które decydują się na trading w "propie" mają większe szanse na końcowy sukces? Z jakich narzędzi korzystają profesjonalni traderzy? Czy są one również dostępne dla przysłowiowego Kowalskiego? Czy jest możliwe połączenie pracy na etacie, z tradingiem na poziomie porównywalnym do firm prop tradingowych? Na te pytania postaram się odpowiedzieć w trakcie webinaru. Dzieląc się dodatkowo wskazówkami, które z perspektywy własnego doświadczenia, uznaję za najbardziej wartościowe na początku przygody z tradingiem, czy inwestowaniem.

Zapisz się na bezpłatny webinar

Przegapiłeś któryś z wcześniejszych webinarów lub nie możesz być z nami 15 lutego?

Uczestnictwo w webinarach na żywo jest zawsze całkowicie bezpłatne. Jeśli jednak chcesz uzyskać dostęp do nagrań zarówno z poprzednich jak i wszystkich kolejnych webinarów, to możesz to zrobić w naszym sklepie. Oferujemy produkt o nazwie „nagrania z webinarów”. Natomiast jeśli zdecydujesz się na zakup Akademii Inwestora, wtedy wszystkie nagrania otrzymasz od nas w prezencie.

Pamiętaj również o skorzystaniu z kodu WEBINAR, a wtedy otrzymasz spory rabat !

Zdobądź dostęp do archiwum webinarów


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk