• Odbierz prezent
Rynek kryptowalut- hossa czy bessa ?

Obecnie mamy do czynienia z niezwykle ciekawą sytuacja na rynku kryptowalut. Patrząc względem poziomów sprzed roku, król kryptowalut czyli bitcoin odnotował niesamowitą stopę zwrotu. Jednak w międzyczasie doszło od szczytu do spadku przekraczającego 50% wartości. Taki mocny zwrot rynkowy to już dla wielu pełnoprawna bessa. Jak w takim razie ocenić tę sytuację, skoro od dołka tym razem cena bitcoina wzrosła powyżej 50%? Czy to oznacza, że ponownie jesteśmy w hossie? Może wcześniejsze załamanie było jedynie jednorazowym i krótkotrwałym krachem, a przed nami następna fala dynamicznego umacniania? Warto jednak brać pod uwagę scenariusz, w którym opisywany spadek był jedynie falą A, obecny wzrost korektą w ramach fali B. W takim oznaczeniu, po zakończeniu zwyżki, czekałoby nas jeszcze jedno tąpnięcie. Jak się w tym wszystkim odnaleźć? Oliwy do ognia dodają alty, czyli mniejsze kryptowaluty, które są w stanie rosnąć kilkadziesiąt procent w ciągu jednej sesji. Na wtorkowym webinarze postaramy się podsumować wszystko to co się wydarzyło i co może nas czekać zarówno w niedalekiej, jak i tej bardziej odległej przyszłości. Zaczynamy punktualnie o 20:00, we wtorek, 31 sierpnia.

Co dalej na rynku kryptowalut?

Jedno z najbardziej emocjonujących pytań jakie obecnie zadają sobie inwestorzy, to co dalej z rynkiem kryptowalut? Jak doskonale wiemy, tutaj nie ma półśrodków. Król kryptowalut potrafi wzrosnąć kilkadziesiąt razy, ale także oddać około 90% swojej wartości. Jeśli spojrzymy na mniejsze projekty, czyli tak zwane altcoiny, to skala ruchów może być jeszcze większa. Ich wzrosty o kilkaset razy nikogo już nie dziwią, ale również ryzyko jest gigantyczne, ponieważ wiele projektów przestało w ogóle istnieć. Mamy więc niezwykle ciekawy dylemat, a do tego bombę zegarową w postaci czasu. Dotychczas zniknęło już kilkadziesiąt giełd kryptowalutowych, dlatego trzymanie swoich coinów i czekanie na lepsze czasy może się okazać kiepskim pomysłem. Oczywiście są portfele sprzętowe oraz inne rozwiązania, jednak dynamika ruchów sprawia, że traderzy chcą mieć dostęp do nich przez cały czas. Jak się w tym wszystkim odnaleźć i co nas może czekać w niedalekiej przyszłości? Spróbujemy podjąć próbę oceny, czy hossa ma szansę być dalej kontynuowana.

Zarezerwuj miejsce na webinarze

Ostatnia chwila by załapać się na 40% rabat

Jeżeli jeszcze nie posiadasz dostępu do Akademii Inwestora lub planujesz inne zakupy w sklepie FXMAG, to warto się pospieszyć. Rabat wynoszący 40% wygasa wraz z końcem wakacji. Oznacza to, że będzie on aktywny do godziny 23:59:59 we wtorek, 31 sierpnia. Aby skorzystać z potężnej, 40% obniżki, wystarczy wpisać kod WAKACJE w trakcie dokonywania zamówienia.

Przejdź do sklepu FXMAG

FXMAG kryptowaluty rynek kryptowalut- hossa czy bessa ? kryptowaluty, kurs bitcoina, bitcoin, cena bitcoina, co dalej z rynkiem kryptowalut, czy na kryptowalutach będzie dalej trwała hossa, darmowy webinar, webinar inwestycyjny, webinar tradingowy, konferencja inwestycyjna, co dalej na rynku kryptowalut, webinar dotyczący rynków finansowych, sytuacja na rynku kapitałowym, sytuacja na rynkach kapitałowych, czy to dobry czas by kupić bitcoina, czy to dobry czas na zakup kryptowalut 1


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk