• Odbierz prezent
Rynek czeka na większe wybicie Bitcoina! Czy przebijemy poziom 7216 dolarów?

Ostatni tydzień nie przyniósł żadnych specjalnie silnych i wyrazistych ruchów na Bitcoinie, gdyż kurs BTC/USD nadal utrzymuje się poniżej poziomu lokalnego oporu technicznego na poziomie 7,216 dolarów. Ostatnia próba wybicia tego poziomu zakończyła się porażką strony popytowej, więc nadchodzący weekend może sprzyjać tymczasowemu spadkowi aktywności na rynku Bitcoina. Warto zauważyć, że byki nadal próbują wypchać kurs BTC/USD wyżej, ale za tymi próbami nie stoi żadna intensyfikacja momentum wzrostowego, a wyższe poziomy cenowe osiągnięte chwilowo przez Bitcoina służą do sprzedaży po lepszej, wyższej cenie.

Rynek czeka na większe wybicie Bitcoina! - 1

Rynek btc/usd na bitbay.net

Więcej szczegółów dotyczących możliwych scenariuszy rynkowych na nadchodzący weekend znajdziecie w poniższej analizie video.

Notowania: BTCUSD

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/BTCUSD/

Sebastian Seliga

Aktywny trader na rynku forex, rynku kryptowalut, rynku towarowym i akcyjnym. Były prop-trader na amerykańskich rynkach akcji. Wieloletni analityk rynków finansowych, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott’a i geometrii Fibonacciego. Analityk BitBay oraz no.1 na polskiej wersji portalu TradingView.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk