• Odbierz prezent
Ruszyły nominacje do nagród Nexusy 2019

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że ruszyły nominacje do nagród Nexusy 2019 w ramach konferencji Blockchain i Finanse. Czym jest nagroda Nexus i w jakich kategoriach zostanie przyznana tym razem?

Nexus 2019

Już 17 stycznia 2020 r., w Warszawie, odbędzie się Konferencja Blockchain i Finanse. Podczas wydarzenia będziecie mogli zobaczyć wystąpienia znanych i cenionych osobistości z branży kryptowalut, szeroko pojętego blockchain oraz świata finansów. Zwieńczeniem Konferencji będzie występ kabaretowy znanego i lubianego Andrzeja Poniedzielskiego oraz Gala rozdania nagród - Nexus 2019.

Gala Nexus 2019 to już druga edycja cyklicznego wydarzenia przyznania nagród i wyróżnień dla wyjątkowych osobistości/ firm z branży. W ubiegłym roku nagrodzeni zostali przede wszystkim przedstawiciele sektora kryptowalut (zobacz Laureatów Nexus 2018). W przyszłorocznej edycji, zgodnie z tematyką Konferencji, zakres nominowanych zwiększa się o sektor finansowy.

FXMAG kryptowaluty ruszyły nominacje do nagród nexusy 2019 blockchain i finanse nexusy nexusy 2019 konferencja o finansach konferencja o blockchainie 1

Statuetka Nexus 2019

Nagrodą w konkursie jest statuetka o nazwie “Nexus 2019”. Nagroda jest wyróżnieniem dla osób które w ocenie społeczności i kapituły konkursowej stanowią kluczowe “ogniwa” w Polskiej branży kryptowalut, blockchain i finansów. Oto jak wygladała statuetka, którą organizatorzy Konferencji 10 lat Bitcoina przyznawali w zeszłym roku:

Kategorie Nexus 2019

W jakich kategoriach zostaną przyznane statuetki Nexus 2019? Oto one:

 1. Najlepszy polski projekt blockchain – osoba, firma, startup z polskim kapitałem, która/-ry wybiła/-ił się znacząco w branży w roku 2019.

 2. Społecznik Roku – wybitna osoba udzielająca się społecznie poprzez: edukowanie, akcje charytatywne lub organizację nieodpłatnych spotkań/szkoleń dla branży.

 3. Analityk Roku – trader i/lub analityk dzielący się wiedzą i doświadczeniem ze środowiskiem; prowadzący bloga, stronę lub otwarte grupy społecznościowe.

 4. Mecenas Roku – prawnik lub specjalista prawa wspierający środowisko kryptowalut poprzez porady prawne, interpretacje, artykuły lub edukację.

 5. Bezpieczny blockchain – firma, osoba lub startup, który odznacza się na polu dbania o bezpieczeństwo blockchain w zakresie wdrożeń i obsługi powdrożeniowej, jak również podmioty monitorujące stan sieci, dostarczające alertów i udzielające pomocy technicznej.

 6. Aktywista Roku – osoba pracująca społecznie na linii rząd-środowisko kryptowalut.

 7. Blog niezależności i wolnej myśli finansowej – niezależny blog o tematyce finansów posiadający odznaczającą się liczbę czytelników, wysokie zasięgi, o wysokim stopniu uznania wśród społeczności zainteresowanej finansami w Polsce.

 8. Influencer Roku – osoba aktywna na social mediach i/ lub YouTube o największych zasięgach i uznaniu społeczności w tematyce blockchain i/ lub finanse.

 9. Pieszczoszek – najbardziej pozytywna i lubiana osoba w środowisku.

 10. Nexus Omnia Finanse od Bithub.pl – wyróżnienie przyznawane przez Organizatora za całokształt działań i dotychczasowych osiągnięć na polu szeroko pojętych finansów w Polsce.

 11. Nexus Omnia Blockchain od Bithub.pl – wyróżnienie przyznawane przez Organizatora za całokształt działań i dotychczasowych osiągnięć w branży blockchain i kryptowalutowej w Polsce.

 12. Nagroda publiczności Blockchain – wyróżnienie za najlepszą, zdaniem publiczności, prelekcję w ramach Konferencji Blockchain i Finanse o tematyce związanej z blockchain i/lub kryptowalutami.

 13. Nagroda publiczności Finanse – wyróżnienie za najlepszą, zdaniem publiczności, prelekcję w ramach Konferencji Blockchain i Finanse o tematyce finansowej.

Konkurs z nagrodami

Warto zaznaczyć, że w ramach Nominacji Nexus 2019 Organizatorzy zmienili nieco metodologię przyznawania nagród w poszczególnych kategoriach (szczegóły tutaj). Co ważne - otwarte zostało aż 9 kategorii, w których to Wam, w pierwszej kolejności, zostaje oddany głos!

FXMAG kryptowaluty ruszyły nominacje do nagród nexusy 2019 blockchain i finanse nexusy nexusy 2019 konferencja o finansach konferencja o blockchainie 2

Cały czas możecie oddawać głosy na swoich kandydatów z pierwszych dziewięciu kategorii. Co więcej, możecie także dodać do ankiety te osoby, firmy, które nie znajdują się na liście a które, Waszym zdaniem powinny zająć miejsce wśród najlepszych. Swoje głosy możecie oddawać do 3 stycznia 2020 roku.

Oddaj swój głos!

Głosuję

Spośród wszystkich, którzy oddadzą ważny głos w czasie trwania głosowania Organizatorzy rozlosują zestawy atrakcyjnych nagród:

Zestaw I (dla dwóch osób):

 • Kryptowalutowy portfel sprzętowy Ledger Nano S

 • Koszulka (T-shirt) z motywem kryptowalutowym

 • Kubek z motywem “10 lat Bitcoina”

 • Smycz z motywem “10 lat Bitcoina”

Zestaw II (dla dwóch osób):

 • Lampka z motywem Bitcoin

 • Koszulka (T-shirt) z motywem kryptowalutowym

 • Kubek z motywem “10 lat Bitcoina”

 • Smycz z motywem “10 lat Bitcoina”

Zestaw III (dla dwóch osób):

 • Koszulka (T-shirt) z motywem kryptowalutowym

 • Kubek z motywem “10 lat Bitcoina”

 • Smycz z motywem “10 lat Bitcoina”

Sponsorem nagród w konkursie jest flyingatom.shoporaz firma Ledger. Szczegółowe zasady, regulamin, zasady przyznawania i przekazania nagród w ramach powyższego konkursu oraz całej Gali Nexus 2019 znajdziecie tutaj.

Zachęcamy Was do wzięcia udziału w nominacjach Nexus 2019! Po zakończeniu ankiety (3 stycznia 2020 r.), Kapituła Nexus 2019 rozpocznie proces weryfikacji zgłoszonych kandydatur. W efekcie wyłoni też Laureatów Nexus 2019 w poszczególnych kategoriach zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Oddaj swój głos już dziś.


Zespół FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk