• Odbierz prezent
Rusza V edycja edukacyjnego konkursu inwestycyjnego TMS Brokers S.A

Właśnie rusza piąta edycja bezpłatnego konkursu inwestycyjnego w aplikacji mobilnej TMS Brokers. Jest to ciesząca się ogromnym zainteresowaniem akcja edukacyjna. Co w niej wyjątkowego? Kombinacja rywalizacji, braku ryzyka i nagrody pieniężne. Konkurs opiera się na prostej, sprawdzonej formule i polega na tym, by wykręcić jak najwyższą stopę zwrotu. Uczestnicy inwestują otrzymane wirtualne 10 000 EUR i grają o realne nagrody – pula to aż 14 500 złotych.


Zakładam konto maklerskie

Załóż konto maklerskie w regulowanej instytucji w 8 min i zacznij inwestować!


 

By wziąć udział w konkursie należy zainstalować na swoim smartfonie aplikację do mobilnego tradingu TMS Brokers, zarejestrować się i rozpocząć inwestowanie w wersji demo. Jest to piąta edycja akcji, a doświadczenie pokazuje, że rywalizacja jest zażarta, bo i nagrody są realne.

Ostatni konkurs pokazał, że opłaca się przyjąć przemyślaną strategię i uważnie obserwować zmienność na rynkach. Zwycięzca 4. edycji zaangażował się na rynku wieprzowiny oraz oleju opałowego NY Harbor, z czego 90 proc. transakcji stanowiły pozycje oparte o pierwszy wymieniony towar. Wicelider ostatniego rankingu pamiętał o tym, że właśnie na czas konkursu przypadał okres publikacji raportów amerykańskich spółek, dzięki czemu mógł liczyć na pokaźne zyski w zabawie.

Konkurs jest więc świetną okazją do przetestowania aplikacji TMS Brokers do mobilnego tradingu, która jest innowacyjnym produktem tego rodzaju na rynku. Skupia w sobie cały świat inwestycji, dzięki czemu inwestorzy mogą błyskawicznie reagować na zmienność rynku, mając wsparcie ze strony analityków, którzy interpretują na bieżąco ogłaszane dane i wystawiają klientom rekomendacje.

Aplikacja pozwala nie tylko inwestować z poziomu swojej kieszeni, ale i śledzić najświeższe wiadomości, sentyment rynkowy, sprawdzać co kupują i sprzedają inni. Można w niej też na żywo oglądać szkolenia ekspertów TMS i otrzymywać rekomendacje inwestycyjne między innymi od Analityka Roku 2019 według Invest Cuffs.

Edukacyjna rywalizacja

Od poniedziałku 9 marca w edukacyjnej rywalizacji sprawdzić mogą się zarówno początkujący, jak i doświadczeni inwestorzy. Konkurs składa się z trzech, tygodniowych rund. Zwycięzcami zostaną osoby, które osiągną najwyższe stopy zwrotu. Co więcej - każdy tydzień to nowa szansa na wygraną nagrody tygodnia, czyli 1000 zł. Dodatkowe punkty w rankingu można zbierać za polecanie aplikacji znajomym oraz za aktywne uczestnictwo. Nagroda główna to 5000 zł oraz od 500 do 2000 zł za znalezienie się w pierwszej dziesiątce.

 

 DOŁĄCZ DO ZABAWY!

 

W trakcie każdej rundy konkursu odbędą się również webinary, podczas których ekspert rynku OTC opowie o zasadach konkursu i narzędziach w aplikacji. Poruszy też temat technik zwycięzców poprzednich edycji, zdradzi jakie instrumenty warto wybierać, z jakich funkcjonalności aplikacji korzystać, żeby osiągnąć przewagę nad rynkiem oraz jak wykorzystać sentyment rynkowy. Ponadto w trakcie trwania konkursu codzienny webinar „Rynkowe Espresso” - dostępny na co dzień wyłącznie dla klientów – będzie otwarty dla wszystkich. Eksperci TMS w trakcie tych szkoleń opowiadają o wpływie najnowszych wydarzeń na dane makroekonomiczne, o rynkach z potencjałem i podają skondensowane inspiracje do tradingu.


Dodatkowo, każdy uczestnik, który dołączy do gry, a potem otworzy rzeczywisty rachunek maklerski – otrzyma książkę do wyboru z pakietu inwestora „Książkę o inwestowaniu” dr Rafała Janika, „Analiza Price Action” Al’a Brooks’a lub pozycję „Trader doskonały” Van’a K. Tharp’a. Ponadto po otwarciu konta rzeczywistego otrzymasz pełny cykl (5 godzin) praktycznych szkoleń online oraz dostęp do rekomendacji inwestycyjnych ekspertów TMS.

Nie czekaj, dołącz do zabawy i pobij rekord stopy zwrotu z zeszłego konkursu!

Więcej o konkursie na stronie www

Link do pobrania aplikacji IOS

Link do pobrania aplikacji Android


TMS Brokers

TMS Brokers to działający od 1997 roku, pierwszy walutowy dom maklerski w Polsce. Oferta TMS umożliwia handel bez prowizji na indeksach, walutach, kryptowalutach i surowcach. Klienci mogą korzystać z dwóch platform transakcyjnych: autorskiej aplikacji mobilnej do tradingu TMS Brokers oraz MetaTrader 5, które umożliwiają dostęp do globalnych rynków z poziomu smartfona w dowolnym miejscu i czasie.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk