• Odbierz prezent
Rusza nowy cykl edukacyjny TMS! „Wall Street okiem Piotra Kuczyńskiego”
fot. freepik.com

COVID spowodował bezprecedensową zmienność na rynkach finansowych, a na giełdach – niewidziane od dawna ożywienie. Ten efekt jest nadal widoczny, szczególnie wyraźnie na amerykańskich giełdach, które co raz biją kolejne rekordy. Dlaczego tak się dzieje? Czego można spodziewać się po giełdach? Wszystkie zawiłości wyjaśni w nowym cyklu TMS Brokers jeden z najsłynniejszych polskich komentatorów rynku amerykańskiego – Piotr Kuczyński.

Nowy cykl webinarów „Wall Street okiem Piotra Kuczyńskiego” to spotkania online, podczas których uczestnicy dowiedzą się, jak ekspert ocenia ostatnie wydarzenia i ich wpływ na notowania konkretnych indeksów i spółek. Podczas cyklu obecni na szkoleniu będą mogli zadawać pytania ekspertowi.

ZAPISZ SIĘ

Ci, którzy zapiszą się na szkolenie, ale nie zdążą na emisję na żywo, otrzymają nagranie, z którego dowiedzą się m.in.: czy inwestowanie w spółki technologiczne nadal ma sens? Czy wzrost rentowności amerykańskich obligacji oznacza rychłe spadki akcji na Wall Street? Jak zabezpieczyć się przed kryzysem wykorzystując spółki defensywne?

Uczestnicy cyklu szkoleń będą w praktyce dowiadywać się jak działa amerykański rynek akcji, a także zrozumieją, dlaczego – mimo kryzysu - na giełdach światowych wzrosły całościowo obroty i liczba aktywnych inwestorów.

Możesz wziąć udział w webinarze także dzięki specjalnie w tym celu zaprojektowanej aplikacji TMS do handlu akcjami, która daje też dostęp do innych szkoleń oraz materiałów tworzonych na bieżąco przez ekspertów TMS.

Wystarczy, że zainstalujesz aplikację i założysz darmowe konto. Włącz powiadomienia i bądź na bieżąco ze wszystkimi ważnymi wydarzeniami - w tym o cyklu "Wall Street okiem Piotra Kuczyńskiego"

To proste! Zapisz się, a na podany adres e-mail otrzymasz link do webinaru ze wszystkimi szczegółami dotyczącymi spotkania.


TMS Brokers

TMS Brokers to działający od 1997 roku, pierwszy walutowy dom maklerski w Polsce. Oferta TMS umożliwia handel bez prowizji na indeksach, walutach, kryptowalutach i surowcach. Klienci mogą korzystać z dwóch platform transakcyjnych: autorskiej aplikacji mobilnej do tradingu TMS Brokers oraz MetaTrader 5, które umożliwiają dostęp do globalnych rynków z poziomu smartfona w dowolnym miejscu i czasie. Autora możesz obserwować na LINKEDIN | FACEBOOK TWITTER

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk