• Odbierz prezent
Rozwój epidemii koronawirusa. Publikacja rocznego PKB Polski. Dzień na rynku

Jest dość prawdopodobne, że nic ze środowego kalendarza nie odwróci uwagi od śledzenia rozwoju epidemii koronawirusa. Przed południem lokalnie w Polsce uwagę może na chwilę odwrócić publikacja rocznego PKB. Po południu ropa będzie wrażliwa na raport DoE o zapasach z oczekiwaniami pozytywnych danych. Wieczorem poznamy decyzję FOMC, choć naszym, zdaniem wydźwięk komunikatu i konferencji powinien być neutralny.

Dzień na rynku, dzień w TMS Nonstop: 29 I - 1

Po więcej aktualności rynkowych zapraszamy do serwisu analitycznego TMS NonStop. Jest to platforma dla aktywnych inwestorów, którzy poszukują informacji na temat bieżącej sytuacji na rynkach finansowych. W serwisie użytkownicy znajdą zarówno kalendarz rynkowy, dane makroekonomiczne aktualizowane w czasie rzeczywistym, jak i komentarze analityków. Informacje z TMS NonStop można także znaleźć w aplikacji do mobilnego tradingu TMS Brokers.


Konrad Białas

Główny Ekonomista TMS Brokers Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Odpowiedzialny za analizę fundamentalną walut G10 i rynków wschodzących. Zwycięzca rankingu Bloomberga na najtrafniejsze prognozy walutowe (Q32015) oraz laureat I miejsca w rankingu Pulsu Biznesu dla prognoz EUR/PLN, USD/PLN i CHF/PLN (marzec 2016 r.). Komentator wydarzeń ekonomicznych w telewizji i prasie

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk