• Odbierz prezent
Rośnie siła europejskiej waluty. Euro (EUR) umacnia się względem dolara (USD)

Poniższy wykres przedstawia notowania pary walutowej euro do dolara (EUR/USD) na interwale 2-godzinowym. Pozwala to zaprezentować dynamikę głównej pary walutowej na przestrzeni ostatnich kilkunastu sesji.

W obecnej analizie bazujemy na trendzie wzrostowym, który utrzymuje się na wykresie EURUSD. Amerykański dolar traci na wartości w stosunku do euro, jednak straty te są dość symboliczne. Widoczne minimum stanowi też najniższy pułap na głównej parze walutowej od dwóch miesięcy.

Rośnie siła europejskiej waluty - 1

Kurs euro do dolara (EUR/USD) na interwale H2

Sesja wtorkowa przynosi ożywienie wśród kupujących. Jeszcze przed południem zapoczątkowana została seria białych świec wzrostowych. Dodatkowym elementem sparzającym stronie popytowej są długie dolne cienie na formacjach świecowych.

Targetem dla widocznego swingu wzrostowego jest strefa cenowa 1,1775 – 1,1780. Jest to opór, który oparty jest na mierzeniu FE100 z największej obecnie korekty wzrostowej oraz na wewnętrznym mierzeniu Fibonacciego 61,8%.

Notowania: EURUSD

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/EURUSD/

Orbex

Orbex jest w pełni licencjonowanym i regulowanym brokerem Forex, działającym od 2010 roku. W skład spółki wchodzi Orbex Limited, regulowany przez CySec i Orbex Global Ltd. regulowany przez Mauritius Financial Services Commission (FSC). Orbex oferuje swoim traderom szeroki zakres instrumentów i konkurencyjne warunki handlowe na MetaTrader 4, takich jak: Waluty z Spready już od O pipsów, Wskaźniki giełdowe, Surowce energetyczne,  Metale szlachetne, Akcje spółek

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk