• Odbierz prezent
Rok po krachu - 10 kluczowych wykresów. Co przyniesie tydzień?- dr Przemysław Kwiecień
fot. freepik.com

Dziś pochylimy się nieco nad tym, jak minął ostatni rok od załamania na rynku finansowym. Spojrzymy nieco z refleksją na minione wydarzenia, postaramy się wyciągnać z nich wnioski, które pomogą nam zdefiniować potencjalne następstwa zdarzeń w dalszej kolejności.

Zapraszamy na poniedziałkowy webinar z dr Przemysławem Kwietniem, w którym opowiemy m.in. o najszybszej hossie w historii, blokadzie kanału i wydarzeniach na najbliższe dni.

O czym jeszcze w dzisiejszym webinarium?

  • Jak Fed wydrukował najszybszą hossę w historii?
  • Jakie są kluczowe ryzyka dla tego rynku?
  • Masowa wyprzedaż akcji spółek mediowych
  • NFP, ISM i inne kluczowe wydarzenia tygodnia

Oglądaj online

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.


X-Trade Brokers

XTB jest jednym z wiodących europejskich brokerów i największym polskim brokerem. Zapewnia inwestorom dostęp do ponad 1500 instrumentów, wliczając w to waluty, indeksy, akcje i towary. Obecnie posiada oddziały w 11 krajach.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk