• Odbierz prezent
Rodzinne bankowanie z Santander Bank Polska
fot. freepik.com

Konto rodzica i nastolatka w jednym banku to wygodny sposób na codzienne finanse. Teraz zakładając Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska dla siebie i dziecka można zyskać 250 zł w promocji.

Rodzinne bankowanie z Santander Bank Polska jest proste, wygodne i mobilne. Konto Jakie Chcę dla dorosłych, a także Konto Jakie Chcę dla Młodych – dopasowane do nastolatka, można założyć zdalnie, bez wychodzenia z domu. Zarówno rodzice jak i nastolatkowie mogą płacić telefonem, BLIKIEM, a także zegarkiem.

Konto Jakie Chcę dla rodzica ułatwia codzienne bankowanie, między innymi zakupy online, a za płatności za domowe rachunki można otrzymać od banku zwrot do 300 zł rocznie.

Konto Jakie Chcę dla nastolatka umożliwia mu wygodne płacenie telefonem. Przez aplikację mobilną można płacić BLIKIEM i kupić bilety komunikacji miejskiej. Rodzice mogą wygodnie przekazywać dziecku elektroniczne kieszonkowe, a także błyskawicznie zasilić rachunek w nagłej sytuacji. Korzystanie z konta uczy też dzieci zarządzania pieniędzmi, oszczędzania i odkładania na swoje cele i marzenia. Szczególnie obecnie, w sytuacji niepewności spowodowanej pandemią COVID-19, racjonalne podejście do pieniędzy jest niezwykle ważne. Konto Jakie Chcę dla osób od 13 do 18 r.ż. prowadzone jest bezpłatnie. Nastolatkowie nie płacą także za przelewy natychmiastowe i na numer telefonu oraz za wypłaty z bankomatów kartą Dopasowaną i BLIKIEM.

Dane Santander Bank Polska wskazują, że nastolatkowie bardzo aktywnie korzystają z konta, lubią płacić kartą i używać BLIKA. Statystyczny młody klient Santander Bank Polska ma 16 lat, w ciągu ostatniego roku wykonał 6 przelewów na średnią kwotę 165 zł każdy. Dodatkowo 8 razy zapłacił za zakupy BLIKIEM i 2 razy zrobił przelew na telefon. Co ciekawe – do bankowości mobilnej logował się niemal co 3 dzień. Aż 70% nastolatków korzystających z Konta Jakie Chcę dla Młodych płaci kartą lub telefonem za zakupy, a średnia wysokość transakcji to 25 zł. Natomiast 6% młodych ludzi, którzy mają konto w Santander Bank Polska płaci za zakupy w sklepach BLIKIEM. Tylko 17% z nich wypłaca pieniądze z bankomatów – średnia wysokość wypłaty to 245 zł.

Konto dla nastolatka to wygoda zarówno dla niego, jak i rodzica. Młodzi ludzie najchętniej płacą kartą lub telefonem za różne zakupy w sklepach stacjonarnych. Na przykład podczas tegorocznych wakacji statystyczny nastolatek użył karty Santander Bank Polska aż 26 razy, wydając 540 zł. Rodzice mogą wpłacać na konto dziecka kieszonkowe, a także zasilić je, gdy zajdzie nagła potrzeba. Co ważne, rodzice mają wgląd w finanse nastolatka, dzięki czemu mogą uczyć go oszczędzania i odpowiedzialnego podejścia do pieniędzy – mówi Anna Kaczmarek, dyrektor departamentu klienta indywidualnego w Santander Bank Polska.

Do 31 października br. można przystąpić do promocji z Kontem Jakie Chcę. Wystarczy założyć takie konto przez internet lub infolinię banku, wyrazić odpowiednie zgody oraz przez 3 miesiące po otworzeniu rachunku zapewnić co miesiąc wpływy w wysokości min. 1000 zł, 5 transakcji bezgotówkowych i 1 raz zalogować się do aplikacji Santander mobile, by otrzymać premię w wysokości 200 zł. Aby otrzymać od banku dodatkowe 50 zł, uczestnik promocji musi do 25 listopada br. złożyć wniosek o Konto Jakie Chcę dla dziecka poniżej 18 r.ż. a następnie tę umowę zawrzeć.

Szczegóły promocji na https://bank.santander.pl/kjc/mozliwosci/index.html

Disclaimer

Przelew natychmiastowy jest poleceniem przelewu Express ELIXIR lub poleceniem przelewu BlueCash. Przelew na telefon to przelew BLIK. Usługa zakupu biletów komunikacji miejskiej i biletów na wydarzenia kulturalne dostępna jest w wybranych miastach w Polsce. Aplikacja mobilna i aplikacja Santander mobile to usługa bankowości elektronicznej. BLIK oznacza transakcję BLIK, która jest poleceniem przelewu albo poleceniem przelewu wewnętrznego. Lista zgodnych urządzeń i oprogramowania wymaganego do używania portfeli cyfrowych znajduje się na santander.pl/plac-mobilnie. Wyjaśnienia pojęć i definicji dotyczących usług reprezentatywnych objętych tym materiałem znajdziesz na santander.pl/PAD. Nastolatek może płacić telefonem, zegarkiem lub BLIKIEM (dostawca danej usługi może ograniczyć korzystanie ze względu na wiek). Przelew na telefon można wykonać do osób, które zarejestrowały swój numer w bazie powiązań BLIK. Szczegóły oferty, informacje o opłatach, prowizjach dostępne są na stronie santander.pl oraz pod numerem 1 9999 (opłata zgodna z taryfą danego operatora). Stan na 2.10.2020r.


Wiadomości prasowe

Wiadomości prasowe, dostarczane m.in. ze spółek giełdowych, Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych, Startup'ów oraz mikro przedsiębiorstw

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk