• Odbierz prezent
RGR na NASDAQ? Czy na wykresie indeksu amerykańskich spółek technologicznych tworzy się formacja głowy z ramionami?

Przeglądając różne wykresy, można się doszukać ciekawej struktury na amerykańskim indeksie NASDAQ. Czy jest to bardzo niebezpieczna formacja głowy z ramionami odwracająca trend? Sprawdźmy to.

Formacja głowy z ramionami

Jak weryfikować oraz rozgrywać formację głowy z ramionami zgodnie z moimi doświadczeniami, przedstawiałem na pierwszym webinarze z cyklu tworzonym we współpracy z brokerem TICKMILL. Dzięki takiej metodzie drastycznie zwiększamy proporcje potencjalnego zysku do straty. Oczywiście informacje te są wciąż dostępne do obejrzenia. Dzisiaj zajmiemy się typowo książkowym podejściem zgodnym z wyznacznikami analizy technicznej.

Jak rozegrać formację RGR na indeksie NASDAQ

Przede wszystkim należy sobie jasno powiedzieć, że na chwilę obecną, formacja RGR jeszcze się nie ukształtowała. Aby do niej doszło, potrzebujemy jeszcze jednego ruchu spadkowego.

Nasdaq 

Wykres NASDAQ z projekcją formacji RGR (platforma brokera TICKMILL)

Jeżeli rynek tak by się zachował, wtedy mielibyśmy ukształtowaną głową z ramionami. Wejście w pozycję, zgodnie ze sztuką powinno nastąpić po reteście od dołu, przedstawione na wykresie czerwoną linią.

Nasdaq 2 

Wykres NASDAQ z rozegraniem potencjalnej głowy z ramionami (platforma TICKMILL)

Poszukiwanie okazji rynkowych

Już jutro, we wtorek, 23 czerwca 2020 roku, o godzinie 20:00 będziemy przeszukiwać rynek w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych, a także zapoznamy się z formacją flagi. Webinar jest całkowicie bezpłatny i można się na niego zapisać tutaj.

Notowania: NASDAQ

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/US100/

Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk