• Odbierz prezent
 Remak-Energomontaż SA - najbardziej rosnącą spółką dzisiejszej sesji!
fot. freepik.com

Dzisiejsza sesja na warszawskiej giełdzie została już zakończona. Jakim spółką warto poświęcić teraz więcej uwagi? Po dokonaniu analizy dzisiejszego dnia spółką z najbardziej wzrostowym kursem okazała się Remak-Energomontaż SA. W poniższej tabelce znajdziesz najważniejsze zmienne, między innymi: kurs otwarcia, kurs zamknięcia,  teoretyczny kurs otwarcia, cenę najwyższą i najniższą akcji, wolumen obrotu, wartość obrotu i inne.


 

Handluj CFD na indywidualne akcje najlepszych firm bez prowizji!

Przejdź do strefy klienta

Tickmill obecnie oferuje szereg popularnych kontraktów CFD na akcje USA, w tym Netflix, Amazon i Tesla, które są dostępne do handlu na potężnej platformie MT5 bez prowizji i z jednymi z najniższych spreadów na rynku. W ofercie znajduje się również dostęp do rynku Forex, Indeksów giełdowych, surowców szlachetnych, a wszystko to w konkurencyjnych spreadach.

65% inwestorów traci środki


 

W oparciu o dane jakie udostępnia Giełda Papierów Wartościowych możemy zobaczyć, iż akcje Remak-Energomontaż SA wzrosły w dniu dzisiejszym aż o 14.75409 %!

 

Najważniejsze dane dla spółki Remak-Energomontaż SA

Cena na początku sesji

12.5

Cena na końcu dzisiejszej sesji

14

TKO

14

Kurs odniesienia

12.2

Najwyższy kurs akcji w dniu dzisiejszym

14

Najniższy kurs

12.5

Wolumen obrotu

39

Wartość obrotu

546

Najniższa cena w ciągu 52 tygodni

12.5

Najwyższy kurs z ostatnich 52 tygodni

14

 

Każdy zaczynający swoją przygodę na giełdzie jest skazany na zapoznanie się z profesjonalnym językiem i terminologią. Za cel obraliśmy sobie, aby krótko i zrozumiale wyjaśniać Wam, co znaczą wszystkie te pojęcia. W każdym z materiałów, dotyczących sytuacji bieżącej na giełdzie planuje wyjaśniać kolejny termin!

Najniższy kurs akcji

Najniższy kurs to najniższy szczyt notowań instrumentu jaki osiągnął on podczas trwania sesji lub w wyznaczonym okresie czasu


Adrian Baranowicz

Redaktor portalu FXMAG. Związany z rynkiem kapiałowym nieprzerwanie do 2018 roku, trader z wyboru i zamiłowania. Aktywny między innymi na rynkach surowcowych.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk