• Odbierz prezent
Relacja z konferencji 10 lat Bitcoina

Wydarzenie zainspirowane okragłym jubileuszem popularnej kryptowaluty stało się okazją do wysłuchania ciekawych prelekcji na temat blockchaina i kryptowalut oraz doskonała okazją do spotkania w gronie pasjonatów i specjalistów tematu. Oprócz samej konferencji, w której programie znalazły się prezentacje  znanych i cenionych osobistości, znalazły się dwa ciekawe panele dyskusyjne, występ Marcina Dańca oraz pierwsza w historii branży Gala Rozdania Nagród - Nexusów. Ale pokolei.

FXMAG kryptowaluty relacja z konferencji 10 lat bitcoina 10 lat bitcoina konferencja bithub 1

Organizatorzy, partnerzy i prelegenci                                               

10 lat Bitcoina to event pomysłu BitHub.pl. Zgadzamy się z organizatorami, według których takie wydarzenia są potrzebne  i bardzo budujące. Wydarzenie przyciągnęło wielu entuzjastów blockchain i krytowalut zarówno nowych adeptów tej sztuki, jak i doświadczonych już „wyjadaczy”. Konferencja aspiruje do stania się kamieniem milowym w kontekście eventów w branży równeż pod względem zainaugurowania pierwszego w historii, a docelowo cyklicznego przyznawania wyjątkowych nagród dla aktywnych i zasłużonych w branży krypto, w postaci Nexusów

Artykuł jest dostępny dla czytelników magazynu FXMAG.

Chcesz uzyskać dostęp do artykułu?


Zespół FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk