• Odbierz prezent
 Rekomendacja giełdowa dla akcji spółki DataWalk SA - piątek, 23 września
fot. freepik.com

Analiza rekomendacji biura maklerskiego DM BOŚ SA dla spółki notowanej na giełdzie: DataWalk SA Zespół analityczny domu maklerskiego DM BOŚ SA dnia 2022-09-20 00:00 wystawił rekomendację dla akcji DataWalk SA. Aktualny kurs akcji znajduje się na poziomie 148 PLN, a cena docelowa została przewidziana na 158 PLN. Zespół analityczny domu maklerskiego wystawił zalecenie trzymaj.

X

Spółka

Biuro Maklerskie

Data wystawienia rekomendacji

Zalecenia analityków

Aktualny kurs

Kurs docelowy

Obecna rekomendacja

DataWalk SA

DM BOŚ SA

2022-09-20 00:00

trzymaj

148

158

Ostatnia rekomendacja

DataWalk SA

DM BOŚ SA

2022-08-12 00:00

kupuj

170

201

Czym tak naprawde jest w teorii rekomendacja giełdowa?

Rekomendacja jest to publikowany okresowo dokument najczęściej autorstwa biura lub domu maklerskiego,instytucji kredytowej czy niezależnego analityka. Głównym celem powstawania takich publikacji jest pomoc inwestorom instytucjonalnym jak i klientom indywidualnym w obraniu odpowiedniego kierunku inwestycji. Prawdą jest, że rekomendacje nie zawsze się sprawdzają, trzeba tutaj podkreślić, że aby korzystać z zaleceń trzeba potrafić je odpowiednio ocenić a co za tym idzie mieć wystarczające pojęcie o funkcjonowaniu giełdy i rynku akcji. Pełna definicja rekomendacji giełdowej jest zapisana w Rozporządzeniu Ministra Finansów.

 

Treść dokumentu musi zawierać:

  • autora bądź autorów,
  • datę sporządzenia materiału,
  • okres obowiązywania,
  • zapisek dotyczący tego, do kogo kierowany jest materiał,
  • zalecenia,
  • cenę docelową,
  • zapis dotyczący zasad aktualizacji,
  • analizę spółki.


Rekomendacje giełdowe

Tutaj znajdziesz materiały zawierające rekomendacje giełdowe i zalecenia analityków dla wszystkich spółek notownych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Wystawiane są przez domy i biura maklerskie, w oparciu o wszelkie dane i sprawozdania finansowe udostępniane przez spółki akcyjne, analizę otoczenia oraz analizę biznesu. Wystawcy rekomendacji nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestorów oparte na udostępnianych zaleceniach. Treść rekomendacji dostarcza agencja informacyjna - Notoria Serwis.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk