• Odbierz prezent
 Rekomendacja dla akcji spółki Toya SA - czwartek, 28 lipca
fot. freepik.com

Skrót rekomendacji giełdowej biura maklerskiego Trigon DM SA dla spółki notowanej na giełdzie: Toya SA Zespół analityczny domu maklerskiego Trigon DM SA dnia 2022-07-25 00:00 wystawił rekomendację dla akcji Toya SA. Bieżąca cena akcji znajduje się na poziomie 5 PLN, a cena docelowa została przewidziana na 5.4 PLN. Zespół analityczny biura maklerskiego wystawił zalecenie trzymaj.

X

Spółka, której dotyczy rekomendacja

Autor rekomendacji

Data

Zalecenie

Cena aktualna akcji spółki

CEna docelowa akcji

Obecna rekomendacja

Toya SA

Trigon DM SA

2022-07-25 00:00

trzymaj

5

5.4

Wcześniejsza rekomendacja

Toya SA

Trigon DM SA

2022-07-28 13:10

0

0

Czym tak naprawde jest w teorii rekomendacja giełdowa?

Z pewnością każdy z Was przynajmniej raz spotkał się ze wspomnianym wyżej pojęciem. Rekomendacja jest to okresowa publikacja najczęściej autorstwa analityków domu lub biura maklerskiego, instytucji kredytowej czy innych firm. Głównym założeniem powstawania takich publikacji jest wsparcie inwestorów w ich decyzjach inwestycyjnych. Nie jest kłamstwem to, że wystawione rekomendacje nie zawsze są trafne, trzeba tutaj podkreślić, że aby korzystać z zaleceń trzeba potrafić je odpowiednio ocenić a co za tym idzie mieć wystarczające pojęcie o funkcjonowaniu giełdy i rynku akcji. Pełna definicja rekomendacji mieści się w Rozporządzeniu Ministra Finansów.

 

Publikacja zawiera:

  • imiona i nazwiska wszystkich autorów,
  • datę publikacji materiału,
  • horyzont czasowy,
  • krąg adresatów,
  • zalecenia,
  • cenę docelową,
  • ustalone zasady aktualizacji,
  • analizę biznesu.


Rekomendacje giełdowe

Tutaj znajdziesz materiały zawierające rekomendacje giełdowe i zalecenia analityków dla wszystkich spółek notownych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Wystawiane są przez domy i biura maklerskie, w oparciu o wszelkie dane i sprawozdania finansowe udostępniane przez spółki akcyjne, analizę otoczenia oraz analizę biznesu. Wystawcy rekomendacji nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestorów oparte na udostępnianych zaleceniach. Treść rekomendacji dostarcza agencja informacyjna - Notoria Serwis.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk