• Odbierz prezent
 Rekomendacja dla akcji spółki R22 SA
fot. freepik.com

Czym tak naprawde jest w teorii rekomendacja giełdowa? Zapewne większość z Was choć raz spotkała się z wspomnianym wyżej pojęciem. Rekomendacja jest dokumentem publikowanym okresowo najczęściej autorstwa firm rekomendujących, biur, domów maklerskich czy niezależnych analityków giełdowych. Głównym założeniem powstawania takich publikacji jest wsparcie inwestorów w ich decyzjach inwestycyjnych. Prawdą jest fakt, iż rekomendacje nie zawsze się sprawdzają, trzeba tutaj podkreślić, że aby móc korzystać z doradztwa w postaci zaleceń trzeba mieć wystarczającą wiedzę na temat rynku akcji, funkcjonowania giełdy i notowanych na niej spółek. Definicja rekomendacji giełdowej mieści się w Rozporządzeniu Ministra Finansów.

Treść publikacji zawiera:

  • imiona i nazwiska wszystkich autorów,
  • datę sporządzenia materiału,
  • horyzont czasowy,
  • zapis dotyczący do kogo kierowany jest materiał,
  • zalecenia,
  • cenę docelową,
  • zasady aktualizacji,
  • oraz analizę biznesu.

W treści głównymi wartościami, na które zwracają uwagę czytelnicy są zalecenia osoby wystawiającej dokument oraz cena docelowa akcji spółki.

Skrót rekomendacji

Zespół analityczny domu maklerskiego Haitong Bank dnia 2022-04-14 00:00 wystawił rekomendację dla akcji R22 SA. Bieżące notowania akcji mieszczą się na poziomie 43.55 PLN, a cena docelowa została ustalona na 60.5 PLN. Autor rekomendacji wystawił zalecenie kupuj. Ostatnia rekomendacja dla tej giełdowej spółki została opublikowana 2021-12-14 00:00, gdzie ówczesna cena utrzymywała się na poziomie 46.8 PLN, z kolei cenę docelową ustalono wówczas na: 46.8 PLN. Zostało wtedy wydane zalecenie kupuj

 

X

Nazwa spółki, której dotyczy rekomendacja

Dom Maklerski

Data wystawienia

Zalecenie

Kurs aktualny

Kurs docelowy akcji spółki

Bieżąca rekomendacja

R22 SA

Haitong Bank

2022-04-14 00:00

kupuj

43.55

60.5

Ostatnia rekomendacja

R22 SA

Haitong Bank

2021-12-14 00:00

kupuj

46.8

73.1


Rekomendacje giełdowe

Tutaj znajdziesz materiały zawierające rekomendacje giełdowe i zalecenia analityków dla wszystkich spółek notownych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Wystawiane są przez domy i biura maklerskie, w oparciu o wszelkie dane i sprawozdania finansowe udostępniane przez spółki akcyjne, analizę otoczenia oraz analizę biznesu. Wystawcy rekomendacji nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestorów oparte na udostępnianych zaleceniach. Treść rekomendacji dostarcza agencja informacyjna - Notoria Serwis.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk