• Odbierz prezent
 Rekomendacja dla akcji spółki Jastrzębska Spółka Węglowa SA
fot. freepik.com

Skrót rekomendacji giełdowej biura maklerskiego DM mBanku SA dla spółki Jastrzębska Spółka Węglowa SA Analitycy biura maklerskiego DM mBanku SA, dnia 2022-03-11 00:00 wystawili rekomendację dla akcji Jastrzębska Spółka Węglowa SA. Bieżąca cena akcji mieści się na poziomie 70.5 PLN, a cena docelowa została ustalona na 81.43 PLN. Sporządzający wystawił zalecenie kupuj.

X

Nazwa spółki

Biuro Maklerskie

Data wystawienia dokumentu

Zalecenia analityków

Aktualny kurs akcji

Kurs docelowy akcji spółki

Bieżąca rekomendacja

Jastrzębska Spółka Węglowa SA

DM mBanku SA

2022-03-11 00:00

kupuj

70.5

81.43

Uprzednia rekomendacja

Jastrzębska Spółka Węglowa SA

DM mBanku SA

2022-01-17 00:00

redukuj

41.53

35.88

Czym w teorii jest rekomendacja giełdowa?

Zapewne większość z Was choć raz spotkała się ze słowem rekomendacja giełdowa. Rekomendacja jest okresową publikacją najczęściej autorstwa firm rekomendujących, biur, domów maklerskich czy niezależnych analityków giełdowych. Głównym celem powstawania takich publikacji jest pomoc inwestorom instytucjonalnym jak i klientom indywidualnym w obraniu odpowiedniego kierunku inwestycji. Nie jest tajemnicą fakt, że rekomendacje giełdowe nie zawsze są trafne, trzeba tutaj podkreślić, że aby móc korzystać z doradztwa w postaci zaleceń trzeba mieć wystarczającą wiedzę na temat rynku akcji, funkcjonowania giełdy i notowanych na niej spółek. Definicja rekomendacji mieści się w Rozporządzeniu Ministra Finansów.

 

Publikacja powinna zawierać:

  • autora,
  • pełną datę publikacji materiału,
  • horyzont czasowy,
  • zapisek dotyczący tego, do kogo kierowany jest materiał,
  • zalecenia,
  • cenę docelową,
  • zapis dotyczący zasad aktualizacji,
  • analizę biznesu.


Rekomendacje giełdowe

Tutaj znajdziesz materiały zawierające rekomendacje giełdowe i zalecenia analityków dla wszystkich spółek notownych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Wystawiane są przez domy i biura maklerskie, w oparciu o wszelkie dane i sprawozdania finansowe udostępniane przez spółki akcyjne, analizę otoczenia oraz analizę biznesu. Wystawcy rekomendacji nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestorów oparte na udostępnianych zaleceniach. Treść rekomendacji dostarcza agencja informacyjna - Notoria Serwis.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk