• Odbierz prezent
Redukcje zapisów w prywatnej ofercie akcji Noobz from Poland wyniosły do 67 proc.!

Noobz from Poland, producent gier typu battle symulator, pozyskał w ramach oferty prywatnej ponad 0,56 miliona złotych. Cenę emisyjną ustalono na 18 zł, a redukcje na poszczególnych zapisach wyniosły do 67 proc. Środki z emisji zostaną przeznaczone na nowy projekt PC. Doradcą przy pozyskaniu kapitału dla spółki był Dom Maklerski INC. Już w pierwszym kwartale do sprzedaży trafi najważniejszy projekt studia – Total Tank Simulator w wersji na PC. Wydawcą tytułu jest globalny gigant – 505 Games. Noobz from Poland w 2020 roku planuje debiut na rynku NewConnect.

Prywatna emisja Noobz from Poland cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Popyt ze strony inwestorów znacząco przekroczył liczbę oferowanych przez spółkę akcji.

- Dziękuję inwestorom za zaufanie. Dzięki ich wsparciu do spółki trafi ponad 0,56 mln zł, które w całości przeznaczymy na nowy projekt w wersji na PC. Będzie to gra typu grand strategy osadzona w realiach II wojny światowej, polegająca na kierowaniu państwem. Tytuł będzie posiadał elementy takie jak: zarządzanie gospodarką, dyplomacja, kierowanie działaniami wojennymi. Kierujemy ją dla starszego i bardziej wymagającego gracza. Wkrótce podamy więcej informacji na ten temat – informuje Jarosław Kotowski, prezes Noobz from Poland.

Doradcą przy pozyskaniu kapitału dla spółki był Dom Maklerski INC.

- To pierwsza emisja w branży growej, w której DM INC był doradcą oraz oferującym. Dużym sukcesem jest przeprowadzenie emisji w jednak dość trudnym otoczeniu rynkowym, szczególnie że zainteresowanie było naprawdę wysokie i istotnie przekroczyło potrzeby kapitałowe spółki – komentuje Paweł Śliwiński, prezes Domu Maklerskiego INC.

W pierwszym kwartale 2020 roku Noobz from Poland planuje premierę swojego najważniejszego projektu w wersji na PC – Total Tank Simulator. To oparty na fizyce strategiczny symulator bitew, osadzony w realiach II wojny światowej. Tytuł pozwala graczom wcielić się w dowódców, rozmieszczających ogromne armie na polu walki i obserwujących ich taktyczne pojedynki w intensywnych bitwach. Gra zawiera ponad 50 map oraz setki historycznych jednostek i broni w dokładnie szczegółowych i całkowicie możliwych do zniszczenia scenariuszach, od Sahary po zielone pola Europy lub zaśnieżone równiny rosyjskiej tajgi. Wydawcą gry jest znany na całym świecie globalny wydawca – 505 Games. - 505 Games to duży zachodni wydawca i dystrybutor gier notowany na giełdzie, który ma przedstawicielstwa na całym świecie. Spółka uznała, że Total Tank Simulator jest jedną z trzech najlepszych produkcji typu battle symulator, a Noobz from Poland jednym z liderów tego gatunku na świecie. TTS można porównać ze świętującymi obecnie wielkie sukcesy produkcjami, takimi jak Totally Accurate Battle Simulator, którego sprzedaż na Steam przekroczyła ponad 1 mln sztuk. Jestem przekonany, że doświadczenie i współpraca z 505 Games będzie miała pozytywny wpływ na nasz projekt – informuje Jarosław Kotowski, prezes Noobz from Poland.

Spółka kilka miesięcy po premierze planuje wydanie dużego, płatnego DLC do gry.

W przyszłym roku Noobz from Poland chce dołączyć do grona spółek notowanych na rynku NewConnect.

O spółce:

Noobz from Poland SA to polski producent gier, założony w 2016 roku. Pierwszą grą, stworzoną przez Noobz from Poland, jest Total Tank Simulator. Premiera strategicznego symulatora bitew osadzonego w realiach II wojny światowej planowana jest w pierwszych miesiącach 2020 roku. W gronie akcjonariuszy Noobz from Poland są założyciele spółki, a także m.in. giełdowa firma z branży gier komputerowych QubicGames oraz TFI Capital Partners. Spółka zamierza zadebiutować na rynku NewConnect warszawskiej GPW na przełomie 2019 i 2020 roku.


Zespół FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk