• Odbierz prezent
Reakcja popytowa na srebrze
Z artykułu dowiesz się:

- Jak wygląda sytuacja techniczna na srebrze

Na rynku srebra mamy właśnie do czynienia z wyraźną reakcją popytu. Rynek utworzył podwójne dno w rejonach poziomu 16,85 i dynamicznie ruszył do góry.


Z perspektywy interwału H4, rynek testuje właśnie kluczową strefę oporu. Dynamika wzrostu jest spora, dlatego bardziej spodziewałbym się tutaj wybicia górą. Oczywiście zawsze należy mieć też na uwadze scenariusz odwrotny, ponieważ w przypadku pojawiania się tutaj sygnału spadkowego, będzie można próbować rozgrywać shorty. Niemniej wybicie górą wydaje się w tej chwili bardziej prawdopodobne, dlatego dobrym pomysłem jest ustawienie zlecenia buy stop lub zaczekanie na retest i dołączenie się do ewentualnego ruchu wzrostowego.

Wykres 1. SILVER interwał H4

FXMAG forex reakcja popytowa na srebrze xag/usd srebro silver overbalance 1

Nie wiesz dlaczego wyznaczyłem strefy wsparcia i oporu akurat w taki sposób? Kliknij tutaj i poznaj Harmonic Trading od podstaw. Zobacz także materiały video.

 

SILVER zlecenie oczekujące buy stop

cena otwarcia:  17,19

SL:  17,10

TP: 17,60

 

Propozycja zagrania nie jest "Rekomendacją" w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów. Projekcja zagrania jest wyrazem osobistych poglądów autora. Portal FXMAG, ani autor analizy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury artykułu.


Łukasz Stefanik

Analityk Rynków Finansowych XTB. Trader obecny na rynku OTC nieprzerwanie od 2009 roku. Specjalizuje się głownie w geometrii rynkowej oraz układach opartych o liczby Fibonacciego. Transakcje i analizy Łukasza możesz śledzić na TradingDot.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk