• Odbierz prezent
Raporty CFTC - Czy wiesz jak je analizować? XTB Trading Club już dziś

W czwartek 15 lutego 2018r. o godzinie 16:00 w siedzibie XTB w Warszawie, na ul. Ogrodowej 58 odbędzie się kolejne spotkanie inwestorów XTB Trading Club.

Gościem specjalnym będzie Michał Stajniak, Analityk XTB, który omówi zagadnienie "Jak analizować raporty CFTC?".

 


ZAREJESTRUJ SIĘ

 

Warsztaty będą dostępne również w trybie online jako live streaming

Zakres tematyczny warsztatu:

Raporty CFTC mogą być bardzo pożytecznym narzędziem do określania długoterminowych trendów na rynku. Dowiedz się, jak duzi gracze kształtują ruchy na rynku.

 

O Prelegencie:

Michał Stajniak - Analityk rynków surowcowych XTB. Szczególny nacisk kładzie na powiązania pomiędzy zachowaniem cen surowców, a walutami gospodarek silnie uzależnionych od eksportów towarów takich jak ropa, rudy żelaza, złoto, czy mleko w proszku. Jest autorem częstych komentarzy zestawiających indeksy cen surowców wraz z parami walutowymi, takimi jak AUDUSD, NZDUSD, USDCAD, USDNOK, czy EURNOK. Reprezentuje XTB w mediach (m.in. TVN BiŚ, Polsat News, TVP Info, Bankier TV, czy Onet TV) oraz jest autorem artykułów w prasie finansowej takiej jak Parkiet, Puls Biznesu oraz Dziennik Gazeta Prawna. Jest praktykiem rynku akcyjnego oraz rynku pochodnego. W swoim podejściu ceni przede wszystkim analizę fundamentalną, ale często posługuje się poziomami Fibonacciego w celu wyznaczenia stref popytu i podaży potrzebnych w strategii Price Action. Absolwent kierunku Metody Ilościowe w Ekonomii i Systemy Informacyjne w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.


Dlaczego warto?

  • poznasz przedstawicieli różnych koncepcji i strategii z całej Polski
  • poszerzysz swoją wiedzę na temat rynku i inwestowania
  • będziesz na bieżąco z aktualną sytuacją na rynku, dzięki analizom naszych analityków
  • możesz wymieniać się pomysłami i dzielić swoim doświadczeniem z innymi uczestnikami warsztatów
  • jeśli masz ciekawą koncepcję, która przynosi Ci zyski i chcesz się nią podzielić, możesz poprowadzić swój warsztat

 

Kolejne spotkanie XTB Trading Club odbędzie się 22 lutego 2018 o godz. 16:00. Gościem specjalnym warsztatów będzie profesjonalny trader Damian Nowiszewski,, który omówi "Inwestowanie na rynkach finansowych z wykorzystaniem stref popytu i podaży".


X-Trade Brokers

XTB jest jednym z wiodących europejskich brokerów i największym polskim brokerem. Zapewnia inwestorom dostęp do ponad 1500 instrumentów, wliczając w to waluty, indeksy, akcje i towary. Obecnie posiada oddziały w 11 krajach.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk