• Odbierz prezent
Raport sprzedażowy gry „House Flipper” – ogromny sukces PlayWay

Spółka PlayWay przedstawiła raport sprzedażowy gry "House Flipper", której premiera odbyła się 17 maja. Koszty produkcji gry zwróciły się w pierwszym dniu sprzedaży. Cena akcji rośnie.

 

20 maja spółka PlayWay opublikowała raport sprzedażowy z pierwszych dni sprzedaży gry „House Flipper”. Premiera tej gry odbyła się 17 maja. Już w pierwszym dniu sprzedaży zwróciły się wszystkie koszty produkcji i marketingu. Koszty produkcji gry wraz z marketingiem wyniosły poniżej 550 tys. zł. Według szacunkowych danych posiadanych przez spółkę, w ciągu pierwszych 72 godzin sprzedaży do klientów w sklepach online, oraz w dystrybucji detalicznej trafiło ponad 80 tys. sztuk gry. Obecnie spółka prowadzi prace nad dalszym rozwojem tej gry. Ze względu na sukces gry w wersji na PC, spółka planuje przyspieszyć pracę nad wersjami na konsole Xbox One i PlayStation 4.

Gra „House Flipper” polega na kupowaniu starych domów, remontowaniu ich, a następnie sprzedawaniu z zyskim.

Spółka PlayWay prowadzi strategię polegającą na wyprodukowaniu jak największej liczby różnorodnych gier. Inne znane tytuły gier, z których spółka zasłynęła w tym roku, to „Farm Manager” czy „Agony”. Gra House Flipper jest kolejnym sukcesem spółki.

Dobry raport sprzedażowy ucieszył inwestorów. Cena akcji na otwarciu dzisiejszej sesji wzrosła o 13%.

 

FXMAG akcje raport sprzedażowy gry „house flipper” – ogromny sukces playway playway spółki gamingowe 1

Wykres PlayWay - interwał 1H

Tatiana Pasich

Absolwentka psychologii oraz finansów i rachunkowości, inwestor indywidualny. Lokuje kapitał głównie w małe spółki z dużym potencjałem wzrostu.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk