• Odbierz prezent
Raport Magiczny Kwadrat Gartnera: Colt z tytułem wizjonera usług sieciowych

Najnowszy raport Magic Quadrant Gartnera obejmujący sektor usług sieciowych, ponownie wskazał Colt Technology Services jako wizjonera. Dostawca doceniony został ze względu na zasięg sieci, ofertę usług na żądanie i usługi dla rynków kapitałowych.

Colt powtórzył zeszłoroczny sukces i, podobnie jak w ubiegłym roku, w tegorocznym raporcie Gartner Magic Quadrant for Network Services, Global, również został wskazany jako wizjoner.

Analiza Magic Quadrant firmy Gartner pokazuje, że pozostajemy w czołówce naszej branży, której znaczenie jest obecnie bardziej istotne niż kiedykolwiek wcześniej. Nie moglibyśmy być bardziej dumni z tego, że ponownie zostaliśmy ocenieni w ten sposób, a to tylko wzmacnia nasze zaangażowanie w zmienianie sposobu funkcjonowania świata dzięki sile łączności – skomentowała Keri Gilder, dyrektor generalna Colt.

Sieć Colt IQ, która składa się z ponad 900 centrów danych i ponad 29 000 budynków z dostępem do infrastruktury sieciowej, w połączeniu z rosnącym ekosystemem partnerów, obejmującym dostawców usług w chmurze (CSP) i integratorów systemów (SI), stawia Colt w doskonałej pozycji, aby umożliwić organizacjom cyfrową transformację.

Szczegóły dotyczące wyróżnienia Colt w raporcie Gartner Magic Quadrant and Critical Capabilities tutaj.

*

Firma Gartner nie promuje żadnego dostawcy, produktu ani usługi przedstawionych w swoich publikacjach badawczych i nie zaleca użytkownikom technologii wybierania tylko tych dostawców, którzy mają najwyższe oceny lub inne nominacje. Publikacje badawcze firmy Gartner zawierają opinie organizacji badawczej firmy Gartner i nie należy ich interpretować jako stwierdzenia faktów. Firma Gartner zrzeka się wszelkich gwarancji, wyraźnie określonych lub dorozumianych, w odniesieniu do wspomnianych badań, w tym wszelkich gwarancji przydatności handlowej lub przydatności do określonego celu.


Wiadomości prasowe

Wiadomości prasowe, dostarczane m.in. ze spółek giełdowych, Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych, Startup'ów oraz mikro przedsiębiorstw

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk