• Odbierz prezent
Rajd Świętego Mikołaja (lub jego brak) i nieoczekiwane wybryki Orlenu | #6 Spółki czy spod lady?

Zapraszamy na kolejny odcinek naszego nowego cyklu nagrań o błyskotliwym tytule Spółki czy spod lady! W cotygodniowym programie prowadzonym przez Dawida Augustyna i Darka Dziducha omówione zostaną najciekawsze wydarzenia minionego tygodnia, które miały miejsce na rynkach finansowych. W szóstym odcinku rozmawiamy o słynnym rajdzie Świętego Mikołaja, który po raz kolejny zdaje się omijać szerokim łukiem warszawską giełdę. Oprócz tego, nie zabraknie garści informacji na temat ostatnich nieoczekiwanych wybryków PKN Orlen, mających na celu przejęcie Grupy Energa. Z odcinka dowiesz się też jaką spółkę na longi wziął bohater filmu "Big Short".

 

 

Czytaj także: Czarny Piątek i smutna refleksja o długoterminowym oszczędzaniu | #5 Spółki czy spod lady?

Zapraszamy na kolejny odcinek naszego nowego cyklu nagrań o błyskotliwym tytule Spółki czy spod lady! W cotygodniowym programie prowadzonym przez Dawida Augustyna i Darka Dziducha omówione zostaną najciekawsze wydarzenia minionego tygodnia, które miały miejsce na rynkach finansowych. W piątym odcink.. Czytaj
Czarny Piątek i smutna refleksja o długoterminowym oszczędzaniu | #5 Spółki czy spod lady?

Notowania: Polski Koncern Naftowy ORLEN SA

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/GPW:PKN/

Zespół FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk