• Sklep
  • Odbierz prezent
QubicGames spółka

1 kwietnia w godzinach popołudniowych spółka QubicGames poinformowała o pozyskaniu licencji na wydanie gry „Warlocks 2: God Slayers” na konsolę Nintendo Switch.

 

Spółka QubicGames w swym komunikacie poinformowała, że 1 kwietnia zawarła istotną umowę wydawniczą z firmą Fat Dog Games. Umowa ta określa szczegóły wydania gry  „Warlocks 2: God Slayers” na konsolę Nintendo Switch. W zamian za udzielenie licencji na wydanie wspomnianej gry Fat Dog Games otrzyma od QubicGames wynagrodzenie w postaci minimum gwarancyjnego oraz revenue share (procent od przychodów ze sprzedaży gry) pomniejszone o rozliczenie minimum gwarancyjnego w ustalonej wysokości.

W swym komunikacie spółka QubicGames także wspomniała, że „Warlocks 2: God Slayers” jest klimatyczną grą akcji z elementami RPG, opartą na pixelartowej grafice. Rozgrywka jest przewidziana dla 1-4 graczy. Dodano, że developerem tej gry jest Frozen District Sp. z o.o z siedzibą w Krakowie.

W grze "Warlocks 2: God Slayers" gracze mogą wcielić się w czarnoksiężników, którzy muszą toczyć walki z bogami i potworami. Do wyboru jest 5 możliwych postaci, z których każda ma inny styl gry. W trakcie gry trzeba zmierzyć się z 40 wrogami oraz licznymi pułapkami.

Spółka poinformowała również, że premiera gry „Warlocks 2: God Slayers” w wersji na platformę Nintendo Switch jest planowana w drugim kwartale 2019 r.  Jest to jedna z gier planowanych na 15-lecie QubicGames, obok takich tytułów jak Akane, Blazing Beaks, Hungry Baby i Geki Yaba Runner.

Spółka QubicGames jest notowana na rynku NewConnect od 2016 r. W końcówce poniedziałkowej sesji giełdowej akcje spółki wzrosły o ponad 3%.

 

Czytaj także: Bloober Team i QubicGames – spółki z NewConnect z nowymi grami. Akcje w górę!

27 marca dwie spółki gamingowe – Bloober Team i QubicGames, notowane na NewConnect, przekazały inwestorom najnowsze wieści dotyczące ich gier. Informacje te ucieszyły inwestorów. Akcje obu spółek w trakcie środowej sesji zyskują.   Bloober Team Spółka Bloober Team przekazała w swym komunikacie w.. Czytaj
Bloober Team i QubicGames – spółki z NewConnect z nowymi grami. Akcje w górę!

Tatiana Pasich

Absolwentka psychologii oraz finansów i rachunkowości, inwestorka. Lokuje kapitał głównie w małe spółki z dużym potencjałem wzrostu.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk