• Odbierz prezent
QubicGames
Z artykułu dowiesz się:

- O wydaniu jednej z gier QubicGames na platformę Nintendo Switch

- jak kształtuje się kurs akcji Spółki

Zarząd QubicGames S.A. poinformował, że otrzymał potwierdzenie wydania 15 września 2017 r. gry Robonauts na konsolę Nintendo Switch w Europie i Australii. W tym samym dniu ma również zostać ona wydana na konsolę Nintendo Switch w Ameryce Północnej o czym informowaliśmy w poprzednim artykule dotyczącym tej Spółki.

„Zgodnie z wiedzą Emitenta na dzień sporządzenia raportu, jest to jedyna gra potwierdzona na oficjalnych kanałach Nintendo (sklep eshop na konsoli Nintendo Switch / strona www nintendo) z datą wydania pomiędzy 15 a 19 września na konsoli Nintendo Switch w Europie i Ameryce Północnej” - podano w raporcie 37/2017.

Poprzednie informacje dotyczące gry Robonauts powodowały znaczące ruchy cenowe na akcjach Spółki. Dziś jest nieco spokojniej. Na chwilę przed 13:00, kurs akcji zyskiwał 0,90%.

Kurs akcji QubicGames 13-09-2017

 

QubicGames jest studiem deweloperskim zajmującym się tworzeniem gier komputerowych na urządzenia mobilne oraz konsole przenośne i stacjonarne. Akcje Spółki notowane są w Alernatywnym Systemie Obrotu NewConnect.

 

źródło grafiki głównej: pixabay.com


Kamil Marszycki

Analityk finansowy specjalizujący się w rynkach akcyjnych. Zainteresowany finansami behawioralnymi i wpływem rachunkowości na wycenę spółek. Wyznaje zasadę głoszącą, że nawet w najgorszych sytuacjach można odnaleźć perspektywę osiągnięcia sukcesu.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk