• Sklep
  • Odbierz prezent
Kurs akcji Qubic Games w górę po informacji o premierze gry
Z artykułu dowiesz się:

- O wzroście kursu akcji QubicGames

Zarząd QubicGames S.A. poinformował o otrzymaniu od Nintendo of America potwierdzenia dotyczącego daty wprowadzenia do sprzedaży gry Robonauts na konsolę Nintendo Switch w Ameryce Północnej. Data ta została ustalona na 15 września 2017 r.

"Cena gry zarówno na platformie Nintendo Switch, jak i Sony PS4 została ustalona na poziomie 14.99 USD. W okresie pierwszych dwóch tygodni gracze będą mieli możliwość ściągnięcia gry z 10% rabatem, czyli w cenie 13.49 USD" - czytamy w raporcie 36/2017.

Wspólnie z Nintendo of Europe zostanie ustalona data premiery w Europie i Australii. Możliwe są 15, 19 lub 21 września 2017 r.

Wczoraj informowaliśmy o zakończeniu procesu certyfikacji gry Robonauts na konsolę Nintendo Switch oraz dacie wprowadzenia jej do sprzedaży na konsolę Sony PS4.

Podobnie jak wczoraj, również dziś kurs akcji QubicGames mocno rośnie.

Około 11:00, jest to ponad 4% wzrostu.

Kurs akcji Qubic Games 08-09-2017

 

QubicGames jest studiem deweloperskim zajmującym się tworzeniem gier komputerowych na urządzenia mobilne oraz konsole przenośne i stacjonarne. Akcje Spółki notowane są w Alernatywnym Systemie Obrotu NewConnect.

 

(źródło grafiki głównej: pixabay.com)


Kamil Marszycki

Analityk finansowy specjalizujący się w rynkach akcyjnych. Zainteresowany finansami behawioralnymi i wpływem rachunkowości na wycenę spółek. Wyznaje zasadę głoszącą, że nawet w najgorszych sytuacjach można odnaleźć perspektywę osiągnięcia sukcesu.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk