• Odbierz prezent
PVP GAMES i BTC Studios nawiązały współpracę z kluczowym graczem na rynku gier wideo – NACON
fot. freepik.com

PVP GAMES i BTC Studios łączą siły z NACON, filią Bigben Group liderem w rozwoju, wydawaniu i dystrybucji gier wideo oraz akcesoriów do gier na całym świecie.

Zgodnie z warunkami podpisanej umowy pomiędzy BTC Studios SA i PVP Games Inc., NACON będzie odpowiedzialny za sprzedaż i dystrybucję na światowych rynkach gry „Zorro The Chronicles, The Game”. Umowa będzie realizowana na wszystkie platformy konsolowe i PC. Gra Zorro The Chronicles, oparta jest na kultowym serialu animowanym wyprodukowanm we współpracy z Zorro Productions Inc. NACON będzie również zarządzać oficjalną stroną internetową i mediami społecznościowymi gry: profilami na Facebooku i Instagramie. Operacja ta umożliwi NACON ustanowienie silnej obecności na całym świecie dla „Zorro The Chronicles, The Game”.

„Posiadanie partnera wydawniczego z tak dużym doświadczeniem to dla nas wielkie osiągnięcie. Cieszymy się, że NACON będzie odpowiedzialny za sprzedaż gry na całym świecie i przyczyni się do uczynienia Zorro bohaterem, którego dzieci i ich rodzice będą nadal cenić!” – mówi Adrian Smarzewski, Prezes Zarządu BTC Studios SA.

„Dzięki rozpoczęciu współpracy przy wydaniu gry wideo ze studiem NACON, BTC Studios S.A. skupi się na mobilnej wersji gry „Zorro The Chronicles, The Game” – dodaje Adrian Smarzewski

Opracowana na zlecenie PVP Games przez Bkom Studios (znane studio ze współpracy z US Majors przy franczyzach „AAA”) „Zorro The Chronicles, The Game”, to zabawna i pełna akcji gra wideo skierowana do szerokiej publiczności. Podobnie jak jej bohater Zorro, uwielbiany od prawie wieku przez młodych i starszych widzów na całym świecie.


Zorro The Chronicles, The Game jest inspirowany serialem animowanym o tej samej nazwie. Serial opowiadający o przygodach młodego Zorro i jego siostry bliźniaczki Inès został sprzedany największym nadawcom i był emitowany przez platformy cyfrowe na całym świecie. Umowy na emisję serialu obejmują ponad 100 nadawców, takich jak HULU (USA), Amazon (Indie), RAI (Włochy), Turner i France Télévisions (Francja), RTVE Clan (Hiszpania), YLE (Finlandia), Globosat (Brazylia), Kika (Niemcy). ), AL Jazeera (Bliski Wschód), Télé-Quebec (Kanada). Serial animowany, który wyemitowano dla 100 milionów widzów, został nominowany w 13. edycji TV France International Export Awards oraz nominowany jako najlepszy serial telewizyjny dla dzieci podczas 19. edycji festiwalu Cartoons on the Bay (Włochy).

 


Wiadomości prasowe

Wiadomości prasowe, dostarczane m.in. ze spółek giełdowych, Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych, Startup'ów oraz mikro przedsiębiorstw

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk