• Odbierz prezent
Psychologia inwestowania- czy warto być aktywnym na forach internetowych?

Szukasz potwierdzenia u innych swoich przewidywań rynkowych? Wchodzisz na fora inwestycyjne poszukując pomysłów na zagrywkę? Może jesteś całkowitym sceptykiem i omijasz takie miejsca szerokim łukiem? Jak we wszystkim, tak i w tym aspekcie należy mieć zdrowe podejście. Jednak są pewne bezwzględne zalety i wady czytania oraz pisania o setupach rynkowych. Wszystkimi tymi kwestiami zajmiemy się w środę, 3 marca, o godzinie 20:00. Zapraszam Cię na webinar organizowany wraz z brokerem Orbex, na którym uczestnictwo jest całkowicie bezpłatne.

Czy warto śledzić fora inwestycyjne?

Naturalnym zachowaniem większości ludzi jest dobieranie się w grupy pod względem zainteresowań, pasji, pracy itd. Nie inaczej jest w przypadku osób inwestujących na rynkach finansowych. Do dyspozycji mamy różne fora internetowe, na których błyskawicznie pojawiają się wszystkie informacje interesującej nas spółki. Możemy również wdać się w dyskusję na temat przyszłości naszego ulubionego instrumentu oraz poznać opinie innych. Pytanie podstawowe brzmi: czy warto to robić? Jaki wpływ na nasze inwestycje będzie miała aktywność na forach internetowych? Prawdopodobnie czasem zdarza Ci się zadać w myślach pytanie: Jak wpływają na mnie opinie innych? Uważam, iż jest to niezwykle interesujący, a także istotny temat. Dlatego gorąco zapraszam do dyskusji, która rozegra się podczas tego webianaru.

Zapisz się na bezpłatny webinar

Akademia Inwestora- uzyskaj ogrom wiedzy dzięki rocznemu kursowi

Dołącz do grona kursantów Akademii Inwestora i zdobądź potężną wiedzę na temat rynków finansowych. Akademia Inwestora to roczny kurs, w którym co tydzień otrzymujesz kolejną lekcję dotyczącą wszystkich klas aktywów. Dodatkowo nabywając Akademię Inwestora, otrzymujesz dostęp do nagrań z webinarów, gdzie zawarte jest około 100 godzin wiedzy umożliwiającej Ci stworzenie swojej własnej, skutecznej strategii inwestycyjnej.

Wiosna przyniosła rewelacyjną okazję. Wpisując kod rabatowy WIOSNA, otrzymasz aż 40% zniżki na Akademię Inwestora, oraz dostęp do nagrań z webinarów w prezencie.

Przejdź do sklepu FXMAG


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk