• Odbierz prezent
Przewidzieliśmy to! Kurs franka CHFPLN przebił 3,84 złotego, by szybko spaść. Dolar traci najbardziej. Euro i funt również w trendzie spadkowym

Spójrzmy na wieczorne kursy walut: dolara USDPLN, euro EURPLN, funta GBPPLN oraz franka CHFPLN. Wykresy wszystkich wymienionych par walutowych w ciągu ostatnich godzin pikowały w dół.

Para walutowa

Symbol

Kurs walutowy

Data aktualizacji

Kurs dolara amerykańskiego

USDPLN

3,7901

20.06.19 20:38

Kurs euro

EURPLN

4,2656

20.06.19 20:38

Kurs funta szterlinga

GBPPLN

4,7408

20.06.19 20:38

Kurs franka szwajcarskiego

CHFPLN

3,8300

20.06.19 20:38

Tabela. Główne kursy walut dolara, euro, funta i franka na zakończenie dnia w środę 10.07.19 na rynku forex

Kurs dolara do złotego (USDPLN)

aktualny kurs dolara USDPLN

Wykres kursu dolara USDPLN na interwale H4.

Kurs dolara USDPLN notował spadki w ciągu ostatnich godzin. Sprawdziła się zatem nasza wczorajsza predykcja, która pojawiła się za sprawą powstania świecy doji oznaczającej niezdecydowanie rynku i możliwą zmianę trendu. Kurs dolara USDPLN odbił się od oznaczonego wcześniej punktu oporu oscylującego wokół 3,81 złotego. Obecnie za jednego dolara zapłacimy niemal równe 3,79 złotego.

Kurs euro do złotego (EURPLN)

wykres kursu euro EURPLN na interwale H4

Wykres kursu euro EURPLN na interwale H4.

Kurs euro EURPLN zaczął spadać w tym samym momencie, co dolar USDPLN. W szczytowym punkcie kurs euro EURPLN wynosił już 4,275 złotego. Aktualnie za jedno euro zapłacimy 4,2656 złotego.

Kurs franka do złotego (CHFPLN)

wykres kursu franka CHFPLN na interwale H4

Wykres kursu franka CHFPLN na interwale H4.

Kurs franka CHFPLN zanotował rano wyraźne wzrosty, doszedł bowiem aż do poziomu 3,84 złotego w szczytowym momencie. Jednak w drugiej części dnia, podobnie jak kursy euro i dolara, frank CHFPLN zniżkował. Obecnie za jednego franka zapłacimy 3,83 złotego.

Kurs funta do złotego (GBPPLN)

wykres kursu funta GBPPLN na interwale H4

Wykres kursu funta GBPPLN na interwale H4.

Kurs funta GBPPLN rankiem wzrastał, by w kolejnej części dnia zanotować spadki. Jak zatem widzimy, reakcje kursu funta GBPPLN nie różniły się specjalnie od wahań wspomnianych wcześniej par walutowych. Aktualnie za jednego funta należy zapłacić 4,74 złotego.

Notowania: USDPLN

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/USDPLN/

Oskar Nawalany

Entuzjasta kryptowalut oraz inwestycji długoterminowych, absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego. Interesuje się stosunkami gospodarczo-politycznymi oraz psychologią inwestowania.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk