• Odbierz prezent
  • Odbierz prezent
GPW aplikacja

W ostatnim czasie poinformowano o zwycięzcy przetargu na aplikację mobilną dla Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Został nim zespół MoveApp. 

 

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie zyska nową wersję aplikacji mobilnej. 10 lipca poinformowano, że zespół MoveApp z Grupy Me & My Friends wygrał przetarg na stworzenie aplikacji mobilnej dla GPW. Będzie to wersja 3.0. Stanowi to kontynuację 6-letniej współpracy ze spółką.

Grupa Me & My Friends jest agencją interaktywną z Wrocławia, która od 12 lat odnosi sukcesy w budowaniu wizerunków polskich i międzynarodowych marek.

Zespół MoveApp z Grupy Me & My Friends tworzy autorskie rozwiązania z zakresu aplikacji mobilnych dla systemów iOS i Android. Były one wielokrotnie nagradzane m. in. takimi tytułami, jak Mobile Trends Awards, Golden Arrow czy Impactor.

Bartosz Brażewicz-Dosiółko - Project Manager Director w Grupie Me & My Friends podsumował wygraną przetargu następującymi słowami: „To dla nas duża motywacja i cieszymy się z możliwości realizacji kolejnych projektów z obszaru digital dla tak znamienitej instytucji jak warszawska giełda. Wersja 3.0 na pewno pozytywnie zaskoczy użytkowników rozszerzeniem funkcjonalności. Na tym etapie nie mogę zdradzić więcej szczegółów.”

Firma z Wrocławia stworzyła także dwie wcześniejsze wersje tej aplikacji i zaprojektowała pierwszego bota w historii warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych, działającego za pośrednictwem popularnego komunikatora Facebook Messenger.

GPW od kilku lat coraz chętniej wykorzystuje nowe technologie, co powinno ułatwić inwestorom korzystanie z tego rynku.

 

Magazyn: Rafał Zaorski - Zarobił 2,5 mln w 24h

Rafał Zaorski - Zarobił 2,5 mln w 24h
Jak stać się dobrym spekulantem - szczery wywiad z Rafałem Zaorskim Historia katastrofy większej niż Amber Gold Czy dało się zarobić na debiucie spółki Ferrari  Dlaczego rynek gamingowy jest przegrzany Czy Blockchain traci impet
Czytaj

Tatiana Pasich

Absolwentka psychologii oraz finansów i rachunkowości, inwestorka. Lokuje kapitał głównie w małe spółki z dużym potencjałem wzrostu.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk