• Odbierz prezent
Prosta i skuteczna strategia inwestycyjna

W niedzielę, 29 listopada, o godzinie 20:00, odbędzie się webinar, na którym przedstawię bardzo prostą strategię, od której można rozpocząć swoje zmagania rynkowe. To, że jest ona łatwa do zrealizowania nie jest jedynym jej atutem. Okazuje się bowiem, iż w długiej perspektywie czasu, przynosi ona bardzo satysfakcjonujące efekty. Wirtualne spotkanie jak zwykle będzie całkowicie bezpłatne, dzięki partnerowi, którym jest broker Admiral Markets.

Wybicia- czy to wiarygodny sygnał?

Wielu początkujących uczestników rynku poszukuje sprawdzonej strategii, która dawałaby im przewagę w dłuższym horyzoncie czasu. Jednocześnie omijają oni jedną z najłatwiejszych metod, ponieważ są przekonani, że kupować należy jedynie najtaniej wycenione walory. Okazuje się, że nie tędy droga. Aby odnosić systematyczne sukcesy w tradingu, należy podążać za trendem, który jak wiadomo, jest naszym najlepszym przyjacielem. Świetnym sposobem, aby dołączyć do obowiązującej już tendencji jest wejście podczas wybicia. O co konkretnie chodzi oraz jak uniknąć potencjalnych pułapek? Na tych kwestiach skupimy się podczas najbliższego spotkania edukacyjnego.

Zarezerwuj swoje miejsce

Co zrobić jeśli nie masz czasu w niedzielę?

Wszystkie webinary są nagrywane, dlatego bez problemu możesz nadrobić interesujące Cię tematy. Są one dostępne całkowicie bezpłatnie dla prenumeratorów Magazynu Inwestor. Dodatkowo, korzystając z kodu WEBINAR, otrzymujesz 20% zniżnki na zakup w naszym sklepie. Oznacza to, że 4 kwartalniki (każdy ponad 100 stron), otrzymasz za mniej niż 80 zł i będziesz miał wgląd do materiałów szkoleniowych przez cały rok kalendarzowy. Tak atrakcyjna oferta trwa jedynie do końca grudnia 2020 roku. Później dostęp do nagrań z webinarów będzie zdecydowanie droższy.

PRENUMERATA MAGAZYNU INWESTOR


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk