• Odbierz prezent
Prognozy. Kurs euro do dolara (EUR/USD), surowce oraz indeksy. Na których rynkach inwestować w 2020 roku? Webinar specjalny

Rok 2020 dopiero się zaczął. Styczeń to dobry moment na „złapanie średnioterminowego” trendu. Do zakupów portfelowych dochodzi z reguły w pierwszym miesiącu roku, czego efektem są silne impulsy, które potrafią trwać przez kolejne miesiące. Tak było na europejskich oraz amerykańskich indeksach na początku 2019 roku. Jak będzie tym razem? W których rynkach drzemie największy potencjał? Które warto wybrać?


Zakładam konto maklerskie

Załóż konto maklerskie w regulowanej instytucji w 8 min i zacznij inwestować!


 

Tego wszystkiego dowiecie się w najbliższy czwartek o 18:00. Na specjalnym webinarze Bartosz Sawicki – kierownik departamentu analiz w TMS Brokers – zaprezentuje 7 pomysłów jak optymalnie zainwestować swoje pieniądze. Ekspert TMS potrafi w sposób bardzo precyzyjny i dokładny wyselekcjonować rynki z potencjałem. Jego prognostyczne zdolności wielokrotnie doceniła światowa agencja informacyjna Bloomberg, a na naszym podwórku udowodnił, że potrafi wygrywać w rankingach trafności Gazety Giełdy „Parkiet”.

 

 ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR

 

Swoją wiedzą Bartosz Sawicki zdążył się już podzielić w minioną sobotę na konferencji Forum Finansów i Inwestycji, którą organizowało Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych na Stadionie Narodowym. Temat przygotowany przez eksperta TMS wypełnił salę po brzegi, a gromkie brawa na koniec świadczyły jedynie o pełnym profesjonalizmie wykładu i ogromnej wartości dodanej. Raport jego autorstwa możesz pobrać za darmo tutaj.

Tym razem analityk TMS skupi swoją uwagę na walutach, surowcach i indeksach. Przeanalizuje pod kątem fundamentalnym oraz technicznym główną parę walutową: euro do dolara (EUR/USD). Powie również o sile funta w perspektywie brexitu. Poda swoje typy z kręgu indeksów giełdowych. Uchylając rąbka tajemnicy - skupi się na giełdzie ze Starego Kontynentu.

Podczas webinaru coś interesującego znajdą dla siebie również inwestorzy, którzy lubują się w rynku akcyjnym. Nie zabraknie omówienia i wskazania najciekawiej wyglądających surowców, dla których ten rok może być decydujący.

Webinar zostanie zakończony specjalną sesją pytań i odpowiedzi, dzięki czemu każdy uczestnik szkolenia będzie miał szansę uzyskać wyjaśnienie na nurtujące go pytania. Zapisy zostały już uruchomione i są całkowicie darmowe.

Notowania: EURUSD

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/EURUSD/

Bartosz Sawicki

Studiował Finanse Międzynarodowe i Międzynarodowe Zarządzanie Finansowe w Szkole Głównej Handlowej. Ukończył interdyscyplinarną ścieżkę studiów: Narodowe i Międzynarodowe Rynki Finansowe oraz Ścieżkę Finansową. Z TMS Brokers związany od 2011 roku. Szef zespołu analityków nagradzanego za trafność prognoz przez agencję Bloomberg, FX Week, Puls Biznesu oraz Gazetę Giełdy Parkiet. Pasjonat analizy technicznej oraz polityki pieniężnej. 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk