• Odbierz prezent
Prognozy cen złota. Jak duża jest przestrzeń do spadków na GOLD?
fot. freepik.com

Poniższy wykres przedstawia notowania złota na interwale 1-godzinowym. Pozwala to zaprezentować dynamikę kursu metalu na przestrzeni ostatnich kilku sesji. W tym czasie notowania ukształtowały zakres wahań o rozpiętości mniej więcej 57 dolarów.

Lewa strona wykresu rozpoczyna się od korekty spadkowej, która kształtowana była na zakończenie ubiegłego tygodnia. Doprowadziła ona do ukształtowania lokalnego low, które odnosi się do strefy cenowej 1 698 dolarów za uncję.

Jak Duża Jest Przestrzeń Do Spadków Na Złocie? - 1

GOLD H1

Sesja europejska otwiera się od wyprzedaży metali szlachetnych. Cena złota odbija się z okolic 1 755 dolarów za uncję. W godzinach porannych przebijamy dołem kursu 1 740 dolarów za uncję. Przestrzeń do spadków pozostaje jednak dalej otwarta. W ramach technicznego mierzenia FE100, uzyskujemy techniczny poziom popytowy. Niebieska linia wsparcia odnosi się do kursu 1 714 dolarów za uncję.


Orbex

Założony w 2011 roku Orbex powstał z misją odpowiedzialnego służenia swoim inwestorom. Jako lider rynku w zakresie innowacji i obsługi klienta, Orbex oferuje swoim inwestorom bardzo konkurencyjne warunki handlowe, z szybką realizacją zleceń poniżej 0,03 sekundy i spreadami zaczynającymi się od 0,0 pipsów. Orbex jest nie tylko zaufanym i wielokrotnie nagradzanym brokerem, ale jest również licencjonowany przez CySec i zarejestrowany w kilka organów, w tym FCA, BaFin i MiFID.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk