• Odbierz prezent
Prognozy cen złota. Jak duża jest przestrzeń do spadków na GOLD?

Poniższy wykres przedstawia notowania złota na interwale 1-godzinowym. Pozwala to zaprezentować dynamikę kursu metalu na przestrzeni ostatnich kilku sesji. W tym czasie notowania ukształtowały zakres wahań o rozpiętości mniej więcej 57 dolarów.

Lewa strona wykresu rozpoczyna się od korekty spadkowej, która kształtowana była na zakończenie ubiegłego tygodnia. Doprowadziła ona do ukształtowania lokalnego low, które odnosi się do strefy cenowej 1 698 dolarów za uncję.

Jak Duża Jest Przestrzeń Do Spadków Na Złocie? - 1

GOLD H1

Sesja europejska otwiera się od wyprzedaży metali szlachetnych. Cena złota odbija się z okolic 1 755 dolarów za uncję. W godzinach porannych przebijamy dołem kursu 1 740 dolarów za uncję. Przestrzeń do spadków pozostaje jednak dalej otwarta. W ramach technicznego mierzenia FE100, uzyskujemy techniczny poziom popytowy. Niebieska linia wsparcia odnosi się do kursu 1 714 dolarów za uncję.


Orbex

Orbex jest w pełni licencjonowanym i regulowanym brokerem Forex, działającym od 2010 roku. W skład spółki wchodzi Orbex Limited, regulowany przez CySec i Orbex Global Ltd. regulowany przez Mauritius Financial Services Commission (FSC). Orbex oferuje swoim traderom szeroki zakres instrumentów i konkurencyjne warunki handlowe na MetaTrader 4, takich jak: Waluty z Spready już od O pipsów, Wskaźniki giełdowe, Surowce energetyczne,  Metale szlachetne, Akcje spółek

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk