• Odbierz prezent
Prognoza Cen Ripple: Wzrost do 1 dolara po procesie SEC?
fot. materiał własny

Raport “New Value Report 2023” maluje fascynujący obraz kryptowaluty Ripple. Pomimo turbulencji związanych z regulacjami nałożonymi przez SEC (Amerykańską izbę nadzoru finansowego), powszechne zainteresowanie coinem nie zmniejszyło się. W porównaniu do wielu swoich konkurentów wśród grona najpopularniejszych kryptowalut, Ripple radzi sobie świetnie mimo komplikacji rynkowych.

 

Przy obserwacji wahań cenowych coina i prognozach, warto zanotować, że zaufanie ponad 70% światowych liderów finansowych do branży kryptowalut wzrosło w ciągu ostatnich sześciu miesięcy.

Wzrost zaufania rodzi naturalne pytanie: Jakie czynniki świadczą o tak pozytywnym obrazie branży krypto? Wielu analityków zastanawia się, czy dzięki niemu Ripple może osiągnąć próg cenowy 1 dolara.

W tym artykule przybliżamy prognozę cenową dla kryptowaluty Ripple, a dodatkowo, przyglądamy się najnowszemu memecoinowi Wall Street Memes (WSM), który zbliża się do imponującego pułapu 1 miliona dolarów w przedsprzedaży, pokazując nieprzewidywalność rynku i o to, w jakim stopniu opiera się on na zaangażowaniu, współuczestnictwie i entuzjazmie internautów.

 


Artykuł sponsorowany - bez ingerencji w treść ze strony redakcji. Artykuł został stworzony przez Finixio Ltd.

Informacje dot. prognoz i analiz są wyrazami poglądów autora i nie stanowią rekomendacji.


 

 

 

 

Ripple i strach przed przegapieniem okazji (FOMO)

John Deaton, prawnik i wielki entuzjasta Ripple, w swoich analizach skupia się na dynamice cen XRP, wyłączając dyskurs prawno-podatkowy. Jest on ważną postacią w sporze Ripple-SEC, dlatego jego opinie należy mieć na uwadze.

 

Prognoza Cen Ripple: Wzrost do 1 dolara po procesie SEC? - 1

 

29 maja Deaton podzielił się swoimi przemyśleniami na temat obecnej sytuacji na rynku na Twitterze. Zdumiony warunkami rynkowymi stwierdził, że wielu inwestorów nie mogłoby sobie wybaczyć przegapienia okazji nabycia XRP, dopóki cena wynosi zaledwie skromne 0,48 dolara za token.

Prawnik rozszerzył swoją argumentację, podkreślając potencjalne konsekwencje ignorowania obecnej niskiej ceny XRP. Według Deatona i innych analityków, obecna cena XRP wydaje się niezwykłą okazją dla inwestorów. Tymczasowy kurs wynoszący zaledwie 0,48 dolara za jednostkę jest przez niektórych interpretowany jako znaczące niedowartościowanie.

 

Prognoza Cen Ripple: Wzrost do 1 dolara po procesie SEC? - 2

 

Obserwacje Deatona nabierają szczególnie interesującego kontekstu, biorąc pod uwagę, że pochodzą one od prawnika, a nie od specjalisty rynkowego. Jego spostrzeżenia dostarczają perspektywy, która często jest pomijana przez społeczność kryptowalutową. Wgląd w tego rodzaju opinie może jednak dać nam głębsze zrozumienie ogólnej sytuacji na rynku.

Wśród prawnych turbulencji wokół Ripple, komentarze Deatona podkreślają spekulacyjne możliwości płynące z krajobrazu cen XRP. Możliwe, że efekt FOMO (Fear of Missing Out) zaistnieje dopiero wtedy, gdy XRP przekroczy poziom 2 dolarów.

 

Analiza cenowa Ripple (XRP)

Historia procesu Ripple kontra SEC rozwija się z dnia na dzień – zarówno analitycy rynku, jak i inwestorzy z niecierpliwością oczekują dalszego rozwoju wydarzeń. Wszyscy zastanawiają się, jaki potencjalny wpływ proces może mieć na wartość XRP i szerszy rynek kryptowalut.

Obecnie XRP notowane jest po kursie 0,4798 dolarów i odnotowuje znaczący wzrost o 1,51% w ciągu ostatnich 24 godzin. W minionym tygodniu XRP zanotowało aż 3,91% wzrostu.

 

Prognoza Cen Ripple: Wzrost do 1 dolara po procesie SEC? - 3

 

Co ciekawe, XRP obecnie jest najczęściej tradowane na poziomie 0,45267 dolarów, co jest poziomem, na którym w przeszłości występowała znaczna presja kupujących. Jednocześnie napotyka on opór w okolicach 0,50673 dolarów amerykańskich, co wskazuje na punkt, w którym w przeszłości występowała znaczna presja sprzedających.

Ponadto XRP może pochwalić się szacunkową kapitalizacją rynkową wynoszącą około 24,9 miliarda dolarów amerykańskich. Podkreśla to siłę i potencjał tej kryptowaluty.

Dodatkowo, proces Ripple-SEC wzbudził zainteresowanie kryptowalutą u osób również niezwiązanych ze społecznością krypto. Inwestorzy z niecierpliwością obserwują, jak rozwinięcia prawne będą miały wpływ na XRP.

Warto zauważyć, że werdykt w tej sprawie może mieć znaczący wpływ na wartość XRP – decyzje regulacyjne często wywołują silne wahania cen w branży kryptowalut. W obliczu niepewności, inwestorzy powinni dobrze rozważyć zarówno analizy techniczne, jak i aspekty prawne w procesie podejmowania decyzji inwestycyjnych. Pełne zrozumienie obecnej sytuacji rynkowej i ram prawnych może pomóc w podejmowaniu dobrze uzasadnionych decyzji inwestycyjnych.

Reasumując, rynek XRP pozostaje intrygujący i niestabilny. Inwestorzy powinni uważnie śledzić rozwój sporu Ripple-SEC. Nadchodzące tygodnie i miesiące mogą być kluczowe dla lepszego ocenienia długoterminowej wartości i stabilności XRP. Pozostaje obserwować rozwój sytuacji i jej konsekwencje dla ogólnego rynku kryptowalut.

 

 

Prognoza ceny Ripple: Co mówią eksperci?

Analityk rynku krypto Ali Martinez niedawno wskazał interesujący trend na rynku XRP. Prognozuje on pozytywne nastawienie dużych inwestorów, co może oznaczać obiecujące perspektywy dla tokena.

26 maja Martinez ogłosił, że tak zwane “wieloryby”, czyli więksi inwestorzy, w ciągu zaledwie trzech tygodni zgromadzili znaczną ilość XRP. Łącznie zakupiono imponującą liczbę 52 milionów tokenów XRP, co odpowiada szacunkowej wartości 22,9 miliona dolarów amerykańskich.

Fakt, że ci wpływowi uczestnicy rynku zgromadzili tak dużą ilość XRP, wskazuje na optymistyczne perspektywy dla tego tokena. “Wieloryby” są znane ze swojego znaczącego wpływ na rynki kryptowalut. Ich ostatnie zakupy XRP mogą wzbudzić zainteresowanie inwestorów i handlowców. Fakt, że społeczność “wielorybów” pokazuje swoje zaufanie do XRP poprzez znaczące inwestycje, sugeruje, że ten pozytywny trend może dodatkowo napędzić token.

Warto zauważyć, że same działania ważnych inwestorów nie determinują całego rynku kryptowalut, ale nadal mogą dostarczać istotnych wskazówek dotyczących przyszłych wydarzeń. Pozytywne nastawienie wywołane tymi inwestycjami może spowodować, że inni inwestorzy dołączą do rynku XRP i wzmocnią tendencję wzrostową.

Ostatecznie pozostaje zobaczyć, jak będzie rozwijał się rynek i jak ceny XRP na to zareagują. Jednak ostatnie zakupy wielorybów wskazują, że istnieje nadzieja na pozytywne rozwinięcie się XRP w najbliższym czasie. Jeśli szukasz alternatyw, warto przyjrzeć się najnowszemu hitowi na rynku Meme-Coin, który nosi nazwę Wall Street Memes (WSM) i już po 3 dniach od rozpoczęcia przedsprzedaży zbliża się do poziomu 1 miliona dolarów amerykańskich.

 

 

Wall Street Memes - najnowszy Meme-Coin, który robi furorę

Prognoza Cen Ripple: Wzrost do 1 dolara po procesie SEC? - 4

 

Jednym z najbardziej ekscytujących projektów, które niedawno zrobiły furorę wśród społeczności krypto, jest memecoin Wall Street Memes ($WSM). Jako ucieleśnienie kultury internetu, Wall Street Memes od rozpoczęcia przedsprzedaży 26 maja oszołomił analityków rynku, zgarniając prawie milion dolarów w zaledwie trzy dni.

Zespół Wall Street Memes postawił sobie za cel uchwycenie ducha subredditu Wall Street Bets i nie słynnej afery GameStop. Ich token – $WSM ma wspierać wszystkich inwestorów w społeczności online Wall Street Memes i umożliwiać im czerpanie korzyści finansowych z przyszłego wzrostu wartości.

 

Prognoza Cen Ripple: Wzrost do 1 dolara po procesie SEC? - 5

 

Fakt, że społeczność Wall Street Memes już liczy ponad 400 000 członków na platformach takich jak Discord i Twitter, przyczynia się do obiecujących prognoz względem tego projektu.

Entuzjazm jest dodatkowo wzmacniany przez sukces rodzimej kolekcji Wall St Bulls NFT, która w 2021 roku została wyprzedana w ciągu 32 minut. Zespół Wall Street Memes już udowodnił, że potrafi przyciągnąć uwagę i zainteresowanie społeczności kryptowalut.

 

Prognoza Cen Ripple: Wzrost do 1 dolara po procesie SEC? - 6

 

Zainteresowani inwestorzy mają możliwość zakupu tokenów $WSM w trakcie trwającej przedsprzedaży na stronie wallstmemes.com, podzielonej na 30 etapów. Każdy etap wiąże się z niewielkim wzrostem ceny tokena, co z pewnością zmotywuje inwestorów do inwestycji na wczesnym etapie.

Aktualna cena tokena $WSM wynosi 0,0253 $, co zaledwie ok. 66% końcowej ceny. Zagwarantowany przez to zarobek rzędu 33% na starcie może skłonić wielu inwestorów do skorzystania z okazji i zakupu po obniżonej cenie.


Finixio Ltd.

Treści autorstwa Finixio Ltd.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk