• Odbierz prezent
Profesjonalna analiza zachowania klientów. Co może zagwarantować Ci system MovStat? Co go wyróżnia?

Współcześnie nie ma nic cenniejszego od informacji. Wiedza o tym, jakie preferencje i zwyczaje mają nasi klienci oraz znajomość ich zachowań pozwala nie tylko reagować na ich potrzeby w czasie rzeczywistym, ale przede wszystkim, daje możliwość wyciągania wniosków i lepszego planowania długofalowych działań. Sprawę z tego doskonale zdaje sobie jeden z naszych start-upów - MovStat, który wychodząc naprzeciw potrzebom branż takich jak turystyka, sport, komunikacja publiczna oraz kultura, a także miejsc takich jak obiekty handlowe czy urzędy, postanowił zrewolucjonizować rynek i zapewnić dostęp do zupełnie nowej jakości wiedzy. Dziś kilka słów o tym, co wyróżnia to rozwiązanie i jakie są korzyści z jego zastosowania.

Analiza ruchu w świecie offline

System MovStat to narzędzie, które umożliwia profesjonalną analizę zachowania klientów, w oparciu o anonimowe dane o ruchu i zachowaniu osób przebywających w miejscach w których funkcjonuje Twój biznes. Wszystko to na bazie obrazu z wykorzystywanych już przez Ciebie systemów CCTV, jak i dodatkowych, dedykowanych kamer oraz autorskiego oprogramowania umożliwiającego generowanie statystyk. Wykorzystanie najnowszych algorytmów i technologii takich jak choćby Machine Learning, umożliwia bardzo dokładną analizę materiałów video, a wszystkie zebrane dane prezentowane są za pomocą intuicyjnego panelu, który znacznie usprawnia wyciąganie wniosków i planowanie na ich bazie dalszych działań.

MovStat umożliwia łatwe monitorowanie wszystkich istotnych, wpływających na zadowolenie klienta paramterów oraz reagowanie w czasie rzeczywistym na dynamicznie zmieniające się natężenie ruchu. To system, który znacząco usprawnia działanie każdego przedsiębiorstwa i pomaga w podejmowaniu istotnych decyzji biznesowych oraz marketingowych.

Co go wyróżnia?

  • System alertów - automatyczne reagowanie na przekroczenie ustalonych wartości KPI.
  • Działanie w trybie real time – aktualizowanie i wyświetlanie danych w czasie rzeczywistym.
  • Łatwość integracji - możliwość zintegrowania go z wykorzystywanymi w danym przedsiębiorstwie zewnętrznymi narzędziami.
  • Funkcja eksportu danych do pliku - umożliwiająca i ułatwiająca dalsze, zaawansowane analizy biznesowe.
  • Intuicyjny panel administracyjny – prosty w obsłudze i umożliwiający wygodne filtrowanie danych.

Korzyści dla biznesu

Poszukujesz wiarygodnych danych dotyczących klientów? Chcesz skrócić czas podejmowania decyzji marketingowych i biznesowych? Zależy Ci na zmniejszeniu kosztów generowanych przez dotychczasowe metody pozyskiwania informacji? Poznaj MovStat.

Co możemy Ci zagwarantować?

  • Dostosowanie działań sprzedażowych i promocyjnych do aktywności klientów.
  • Poprawę doświadczeń zakupowych klientów poprzez usprawnienie procesu obsługi.
  • Wyeliminowanie wąskich gardeł w procesie sprzedażowym.
  • Usprawnienie zarządzania grafikiem pracowników i możliwość planowania zatrudnienia przy pomocy realnych danych.
  • Dostęp do informacji o tym, które strefy i jaki asortyment najbardziej przyciąga klientów.


Odpowiednie wykorzystanie dostępnych informacji stanowi prawdziwy klucz do sukcesu - niezależnie od branży, w której działasz, a dobrze obsłużony klient, to zadowolony klient. Właśnie dlatego warto analizować zachowania klientów i elastycznie reagować na ich potrzeby. To najprostszy sposób na usprawnienie procesów sprzedaży, a co za tym idzie, realne zwiększenie generowanych zysków.

__________________________________________________________________________________
Autorem rozwiązania jest firma technologiczna Netizens, ściśle współpracująca z Euvic. Netizens oferuje usługi z obszaru full stack development. Nie tylko tworzy oprogramowanie, ale również od podstaw buduje produkty IoT łączące w sobie elementy software, firmware i hardware.


Euvic

Euvic jako wiodący dostawca usług IT w Polsce posiada ponad 15-letnie doświadczenie, ekspercką wiedzę i najwyższej jakości infrastrukturę. Jako Integrator 2.0. swoich klientów wspiera w obszarach takich jak: software development, body/team leasing, infrastruktura IT, innowacje/inwestycje oraz digital.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk