• Odbierz prezent
Produkcja Movie Games i Illusion Ray Studio nominowana do prestiżowej nagrody The Webby Awards!

Gra The Beast Inside, która swoją premierę miała w październiku 2019 r. została właśnie nominowana do międzynarodowej nagrody The Webby Awards. Głosowanie trwa tylko do 7 maja!

The Webby Awards to corocznie przyznawane przez International Academy of Digital Arts and Sciences nagrody. Wręczane od 1996 roku, w 67 różnych kategoriach: nauka, finanse, edukacja, film, zdrowie, wiadomości, moda, film, gry komputerowe, muzyka, polityka i wiele innych.

- Już sama nominacja może być definiowana jako sukces. Gra od początku cieszy się dużą popularnością i uznaniem graczy. The Beast Inside zostało nominowana w aż dwóch kategoriach; Adventure oraz Best Visual Design. Cieszy nas to, ponieważ jest to dla nas również kolejne potwierdzenie, że produkcje spod znaku Movie Games są trafione, a ich design cechuje się wysoką jakością. Mamy nadzieję, iż kolejne nasze tytuły będą również nominowane. – mówi Mateusz Wcześniak, Prezes Movie Games.

- Nominacja do tak prestiżowej nagrody jak Webby to dla naszego zespołu ogromne wyróżnienie. Jest to nasza debiutancka produkcja i tym bardziej jesteśmy z tego zadowoleni, że nasz wysiłek został doceniony, a sama gra bardzo dobrze przyjęta przez graczy. Cała ekipa stale się rozwija i jesteśmy jeszcze bardziej zmotywowani do dalszego działania. Mamy nadzieję, że kolejna produkcja od Illusion Ray okaże się równie dużym sukcesem. - komentuje Łukasz Smaga, założyciel Illusion Ray.

The Beast Inside to wyjątkowe połączenie thrillera, gry przygodowej i survival horroru. Gracz ma możliwość zanurzenia się w historii pogrzebanych tajemnic, osobistych tragedii i szaleństw. W grze można wcielić się w dwóch bohaterów opętanych przez mroczne dziedzictwo. Akcja gry toczy się w domku w lesie,
do którego przeprowadza się wraz z żoną kryptoanalityk CIA. Poszukuje on spokojnego miejsca, w którym będzie mógł rozszyfrować radziecki kod i zmienić bieg trwającej właśnie zimnej wojny. Jednak na strychu odnajduje pamiętnik żołnierza, który kiedyś mieszkał w tym domu. Zapisane wspomnienia przywołują duchy przeszłości, które nie dają spokoju rodzinie. Fabuła przedstawia losy dwóch postaci, które mieszkają w tym samym domu, ale dzieli je 100 lat.

Linki pod, którymi można oddawać głosy na The Beast Inside:

Games: Adventure

https://vote.webbyawards.com/PublicVoting#/2020/games/general-games/adventure

oraz

Best Visual Design:

https://vote.webbyawards.com/PublicVoting#/2020/games/features/best-visual-design

Na naszą grę możesz głosować do 7 maja 2020r.

***

Studio Illusion Ray powstało w roku 2009 z inicjatywy Łukasza Smagi, który wcześniej pracował między innymi dla Platige Image. Pracownicy studia mają wieloletnie doświadczenie zarówno w grafice 3D, jak i realizacji projektów filmowych oraz zdobywali doświadczenie przy tworzeniu gier w firmach takich jak The Farm 51, Fuero Games czy Techland. Obecnie studio Illusion Ray skupia się na produkcji gier komputerowych zarówno na komputery osobiste jak i konsole.

Movie Games S.A. jest polską spółką założoną w 2016 roku przez Mateusza Wcześniaka, fana gier z doświadczeniem w sektorze finansowym, wspieranego przez Aleksego Uchańskiego, od prawie trzech dekad związanego z branżą gier komputerowych i mediami oraz Macieja Miąsika, legendę polskiego gamingu, developera z 27-letnim doświadczeniem. Obecnie spółka zatrudnia kilkadziesiąt osób, które pracują nad ponad dziesięcioma produkcjami. Zespoły developerskie działają w biurach w województwach mazowieckim, wielkopolskim, zachodniopomorskim, małopolskim i na Śląsku. Spółka jest notowana na NewConnect od grudnia 2018 roku.


Gaming. Wiadomości prasowe

Wiadomości prasowe dotyczące spółek gamingowych znajdujących się zarówno na rynku regulowanym GPW oraz NewConnet jak i spółek jeszcze nie notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk