• Odbierz prezent
PrimeBit Games wypuszcza kolejną grę - Inside Grass, premiera już 24 stycznia

PrimeBit Games, notowany na NewConnect deweloper gier, 24 stycznia wyda swój najnowszy produkt – Inside Grass. Gra z gatunku RPG, dedykowana jest platformom mobilnym z systemem iOS i Android. Fabuła opowiada historię dzieci zmniejszonych do rozmiaru mrówki, które muszą powrócić do normalnych gabarytów. Monetyzację tytułu oparto o mikropłatności i reklamy.

- Inside Grass to gra familijna, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Komunikacja z graczem będzie prowadzona za pomocą  wyświetlanych obrazków, zrozumiałych dla wszystkich, bez względu na wiek czy narodowość. Zależało nam na stworzeniu przyjaznej gry, z ciekawą oprawą wizualną, która zainteresuje i przyciągnie szerokie grono odbiorców – myślę, że udało nam się osiągnąć ten cel. – mówi Michał Ręczkowicz, prezes PrimeBit Games

Fabuła gry Inside Grass przedstawia historię dwójki dzieci, które podczas zabawy znajdują zakopany w ziemi skarb – amulet, który zmniejsza ich do rozmiaru mrówki i przenosi do tajemniczego świata owadów. Bohaterowie muszą znaleźć sposób, aby powrócić do swoich standardowych gabarytów.

W trakcie rozgrywki zadaniem gracza będzie znalezienie przedmiotów, dzięki którym pokona czyhające na niego niebezpieczeństwa  i przeszkody, zmierzy się także z owadami. W grze zaimplementowano różne rodzaje mini gier, w których użytkownik musi wykazać się szybkością lub dokładnością. – Przygotowaliśmy łamigłówki, które poruszą szare komórki naszych graczy i jednocześnie zapewnią im wiele zabawy. Pokazujemy świat małych zwierząt – ich życie i zachowania – od ciekawej, często nieznanej strony, co wzbogaca naszą grę o walor edukacyjny. – dodaje Ręczkowicz.

Inside Grass trafi na rynek 24 stycznia przyszłego roku.

FXMAG akcje primebit games wypuszcza kolejną grę - inside grass, premiera już 24 stycznia gaming primebit gpw newconnect 1

Kilka dni temu – 7 grudnia – premierę w wersji na urządzenia mobilne i tablety miał najważniejszy tegoroczny tytuł studia – multiplatformowa karcianka – Magic Nations. Gra zadebiutowała 20 września w wersji na PC, w serwisie Steam i na stronie producenta.

 


PrimeBit Games SA

PrimeBit Games S.A. to notowany na New Connect twórca, projektant i wydawca gier na komputery stacjonarne, konsole i urządzenia mobilne. Studio tworzą profesjonalne zespoły grafików i programistów z ugruntowanym doświadczeniem w międzynarodowych organizacjach. Misją spółki jest tworzenie unikalnych i innowacyjnych gier, w których wykorzystywane są najnowsze osiągnięcia techniki. Głównym założeniem działalności PrimeBit Games jest osiągnięcie ugruntowanej pozycji na polskim i światowym rynku gamingowym jako podmiotu dyktującego nowe trendy w branży. Flagowym produktem spółki jest Magic Nations.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk