Advertisement
  • Odbierz prezent
PrimeBit Games przyspiesza premierę – Magic Nations trafi na tablety już 7 grudnia

Magic Nations, najważniejszy tytuł studia PrimeBit Games trafi na urządzenia typu tablet w najbliższy piątek – 7 grudnia. Studio zdecydowało o przyspieszeniu premiery ze względu na sprawnie przeprowadzoną certyfikację gry.

Magic Nations – to multiplatformowa, strategiczna karcianka, osadzona w świecie fantasy dla graczy z całego świata.
- Z naszych analiz wynika, że tablety i urządzenia mobilne to doskonałe platformy dla gier typu karcianka. W Magic Nations użytkownicy mogą rozgrywać pojedynki, które trwają od kilku do kilkudziesięciu minut, to idealny czas aby umilić sobie podróż do pracy czy na chwilę rozrywki w domu. – mówi Michał Ręczkowicz, prezes PrimeBit Games
Spółka pracuje jednocześnie nad portingiem tytułu na Xbox One, Nintendo Switch, iOS i Android.  Magic Nations został wydany na komputery stacjonarne i platformę Steam 20 września br.


PrimeBit Games SA

PrimeBit Games S.A. to notowany na New Connect twórca, projektant i wydawca gier na komputery stacjonarne, konsole i urządzenia mobilne. Studio tworzą profesjonalne zespoły grafików i programistów z ugruntowanym doświadczeniem w międzynarodowych organizacjach. Misją spółki jest tworzenie unikalnych i innowacyjnych gier, w których wykorzystywane są najnowsze osiągnięcia techniki. Głównym założeniem działalności PrimeBit Games jest osiągnięcie ugruntowanej pozycji na polskim i światowym rynku gamingowym jako podmiotu dyktującego nowe trendy w branży. Flagowym produktem spółki jest Magic Nations.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk